CS:GO "Make sure that you are running the latest version Steam client" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

OP Satoru

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO oyununda "fatal error"veriyor. YouTube'deki bütün her şeyi uyguladım Steam'i CS:GO'yu Revo'dan silip tekrar yükledim olmadı yardımcı olursanız sevinirim. 3 gündür oynayamıyorum.
Sistem:
GTX 1060.
i7 8. nesil işlemci.
16 GB RAM.
Laptop marka: Dell.
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın bilmiyorum soruyorum da cs de güncellemeyi nasıl kontrol ediyoruz 🙂
Afterburner vs. yüklü mü? Steam'i yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. DNS ayarı varsa kapatın.
evet yüklü onuda denedim dns ayarı yok
Yapmışsınızdır fakat unutulmuşta olabilir. Dosya bütünlüğünü doğruladınız mı acaba?
evet doğruladım
Başka bir çözüm?

Steamdan çıkış yapıpı tekrar giriş yapmayı denemeni tavsiye ederim. İşe yaramaz ise CS:GO oyun dosyalarını doğrulayıp de deneyebilirsin. O da olmaz ise oyunlarını yedekle ve Steam'ı silip tekrar kurman çözebilir. Silip kurmadan önce Steam Client'i beta sürümüne güncelleyip de deneyebilirsin belki sorununu çözer.

Steamdan çıkış yapıpı tekrar giriş yapmayı denemeni tavsiye ederim. İşe yaramaz ise CS:GO oyun dosyalarını doğrulayıp de deneyebilirsin. O da olmaz ise oyunlarını yedekle ve Steam'ı silip tekrar kurman çözebilir. Silip kurmadan önce Steam Client'i beta sürümüne güncelleyip de deneyebilirsin belki sorununu çözer.

Aynılarını yaptım zaten Steam'deki yan hesabım la oynuyorum.
afterburner ı sildim rsss de hata aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı