CS:GO mantıklı trade up nasıl bulunur?

BY LEWU

Decipat
Arkadaşlar bir trade Up'ın kazandırma ihtimalinin olması neye başlıdır? Bütçeyle hangi trade Up'ı yapmamızın gerektiğini nasıl öğrenebiliriz? Hangi trade Up'ı yapmalıyım bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir trade Up'ın kazandırma ihtimalinin olması neye başlıdır? Bütçeyle hangi trade Up'ı yapmamızın gerektiğini nasıl öğrenebiliriz? Hangi trade Up'ı yapmalıyım bilmiyorum.

Ben 10 tane çift baretta paralı asker almıştım. Trade up yaptım 5 TL kar etmiştim. Onu bir denemenizi öneriirm.

CSFloat: Most Advanced Marketplace and Trading Tools bu siteden hangi trade up'ı yaparsanız hangi skinler çıkar ve ihtimalleriyle çıkıyor ama neleri koyacağını sen seçiyorsun. Eğer hazır trade up istiyorsan kar etme olasılığının yüksek olduğu da bir trade up istiyorsan genellikle istenilen skinler gereksiz pahalı oluyor

Hazır trade Up bulamadım nerde acaba?
Hazır trade uplardan kastım bazı trade uplar kar etme olasılığı yüksek olduğu için popülerler mesela AK-47 Slate trade upı gibi. Genelde YT'dan ya da bazı sitelerden bulabilirsin

Geri
Yukarı