CS:GO trade up önerisi

TechExpert

Centipat
Daha fazla  
İyi günler CS:GO'da 500 TL'ye envanter dizmiştim ama sonra onları sattım biraz trade up yaptık ve elimde şu an 200 TL gibi bir şey var. Sanırım yani 200-300 TL arası gibi bir şey bu parayı tekrar toparlamam gerek 500 TL'yi.

İyi günler CS:GO'da 500 TL'ye envanter dizmiştim ama sonra onları sattım biraz trade up yaptık ve elimde şu an 200 TL gibi bir şey var. Sanırım yani 200-300 TL arası gibi bir şey bu parayı tekrar toparlamam gerek 500 TL'yi.

Bloodycaseye gir katla sonra da skini çek.

Şans faktörü devreye girdiğinden riske atmış olacaksın. Riske girerim diyorsan Buff163'ün mobilde uygulaması var indirip kaydol sonra sağ alttan profile gel orada trade up simulator kısmı var. Trade up topluluğu gibi bir şey, doğru düzgün trade up bulman mümkün ve kâr da ettiriyorlar. Özellikle güzel bir AWP Duality trade up var ona bakabilirsin. Ancak risk almak istemiyorum diyorsan hem trade up olayından vazgeç hem de kasa açma gibi işlere bulaşma.

Tamamdır teşekkür ederim
Hocam sakın para yatırmayın, uzak durun. O sitenin droplarının kanıtlanabilir adili dahi yok. Verdiği her şey genellikle kayıp, kazanmanızın ihtimali dahi yok.

@arasmaras dostum hiçbir şey bilmeden beğenmedim ifadesi bırakma bir daha. Şu anda mevcuttaki CSGO sitelerinin ne olduğunu birebir bildiğim için rahat konuşabiliyorum. Bloodycase gibi leş bir siteyi de kimseye önermeye kalkma.

Sakın sitelere yatırmayı aklınızdan geçirmeyin trade up olarak no risk trade uplar var eğer düzgün floatları düzgün fiyatlardan alırsan ama aşırı zor bulması. Riske girmek istiyorsan bir kaç trade up öneririm ama kaybetme ihtimallerinde oluyor.

Hocam sakın para yatırmayın, uzak durun. O sitenin droplarının kanıtlanabilir adili dahi yok. Verdiği her şey genellikle kayıp, kazanmanızın ihtimali dahi yok.

@arasmaras dostum hiçbir şey bilmeden beğenmedim ifadesi bırakma bir daha. Şu anda mevcuttaki CS:GO sitelerinin ne olduğunu birebir bildiğim için rahat konuşabiliyorum. Bloodycase gibi leş bir siteyi de kimseye önermeye kalkma.

Peki hangi siteyi önerirsiniz hocam. Bu parayı katlamam gerekiyor.

Peki hangi siteyi önerirsiniz hocam. Bu parayı katlamam gerekiyor.
Özellikle bir siteyi öneremem, risk çok yüksek hepsinde. Bir tek Datdrop şu anda halen tek girilebilir güvenli ve iyi dropları olan site. Onun dışında CSGO'da doğru dürüst site kalmadı. Belki bir de CSGORoll olabilir ama ikisi de Türkiye'de yasaklı. VPN ile girilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı