CS:GO map nasıl indirilir?

Oraya attıysanız doğru. Girmek için konsola "map deathrun_deluxe_csgo_v2" yazın. Yoksa oyun içinde mapi resimli halde göremezsiniz.

Hocam bir sorum daha var. CS:GO'da bunny hız sınırı nasıl kaldırılır? Mesela bu videoda bayağı hızlanabiliyorlar. Bunu nasıl yapacağım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bir sorum daha var. CS:GO'da bunny hız sınırı nasıl kaldırılır? Mesela bu videoda bayağı hızlanabiliyorlar. Bunu nasıl yapacağım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
sv_cheats 1; sv_enablebunnyhopping 1; sv_autobunnyhopping 1; sv_enablebunnyhopping 1; sv_staminamax 0; sv_staminajumpcost 0; sv_staminalandcost 0; sv_staminarecoveryrate 0; sv_airaccelerate 2000; sv_accelerate_use_weapon_speed 0; sv_maxvelocity 3500;

Bu kodları yazarsanız konsola hızlanacaktır bunny.

Hız sınırı renkli olan kısımdan ayarlanıyor. Bunny kodu ise raw olarak bu:

sv_cheats 1;sv_enablebunnyhopping 1;sv_maxvelocity 7000;sv_staminamax 0;sv_staminalandcost 0;sv_staminajumpcost 0;sv_accelerate_use_weapon_speed 0;sv_staminarecoveryrate 0;sv_autobunnyhopping 1;sv_airaccelerate 2000

@laer but sad bayağı hızlısın ha :D

Hız sınırı renkli olan kısımdan ayarlanıyor. Bunny kodu ise RAW olarak bu:

Sv_cheats 1; sv_enablebunnyhopping 1; sv_maxvelocity 7000;sv_staminamax 0; sv_staminalandcost 0; sv_staminajumpcost 0; sv_accelerate_use_weapon_speed 0; sv_staminarecoveryrate 0; sv_autobunnyhopping 1; sv_airaccelerate 2000.

@laer but sad bayağı hızlısın ha :D

Son sorum var :D. Şimdi ben arkadaşım ile aynı lobiye geldim. O Chat'a verdiğiniz kodu yazdı. Fakat map sadece onda açılıyor bende açılmıyor. Nasıl yaparız bunu?

Son sorum var :D. Şimdi ben arkadaşım ile aynı lobiye geldim. O Chat'a verdiğiniz kodu yazdı. Fakat map sadece onda açılıyor bende açılmıyor. Nasıl yaparız bunu?

Onun için muhtemelen atölye şart değil ancak baktığım İngilizce kaynaklarda da bulamadım. Kendim de yapmasını bilmiyorum. Hamachi veya port açarak LAN sunucusunda bir şekilde oynanabilir ama.

LAN sunucusu nasıl açarız? Şu anda aynı internete bağlıyız.

"map XX" yazıp arkadaşınız veya siz girin. Ancak olay şu ikinizde de aynı harita olması gerek. Sonra oyunu açan kişi konsola "sv_lan 1" yazsın. Sonra konsola, oyunu açan kişi "status" yazsın. Sonra orta uzun tablovari bir yazı çıkar. İçinde böyle bir yer var "udp/ip: xxx.xxx.xxx.xxx:27015" bu IP ile oyunu açmayan kişi "connect ip" şeklinde girer.

"Map XX" yazıp arkadaşınız veya siz girin. Ancak olay şu ikinizde de aynı harita olması gerek. Sonra oyunu açan kişi konsola "sv_lan 1" yazsın. Sonra konsola, oyunu açan kişi "status" yazsın. Sonra orta uzun tablovari bir yazı çıkar. İçinde böyle bir yer var "udp/ip: XXX. Xxx. Xxx. Xxx: 27015" bu IP ile oyunu açmayan kişi "connect ip" şeklinde girer.

Teşekkürler.
"Map XX" yazıp arkadaşınız veya siz girin. Ancak olay şu ikinizde de aynı harita olması gerek. Sonra oyunu açan kişi konsola "sv_lan 1" yazsın. Sonra konsola, oyunu açan kişi "status" yazsın. Sonra orta uzun tablovari bir yazı çıkar. İçinde böyle bir yer var "udp/ip: XXX. Xxx. Xxx. Xxx: 27015" bu IP ile oyunu açmayan kişi "connect ip" şeklinde girer.

Çok kez intihar ettiğim için atıldım. Bunun kodu var mı hocam?

Geri
Yukarı