CS:GO masaüstüne atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

LawedeZ

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
Crucial Ballistix 8gb 3000mhz(kırmızı)
Ekran kartı
gtx1650
Anakart
Asus Prime h410m-r
İşlemci
i3-10100f
CS:GO'yu Steam üzerinden başlatıyorum Alt Tab attığımda tekrar giremiyorum. Oyun içi çözünürlük ile masaüstü çözünürlüğünü aynı yaptım gene olmadı Steam dosyalarını doğruladım olmadı NVIDIA driverlarına baktım 1Update vardı güncelledim bilgisayarı yeniden başlattım girdim gene olmadı.

Sanırsam ALT TAB atınca oyun kapanmıyor hala açık kalıyor fakat siz oyuna basınca giremiyorsunuz.

Aynı sorunu ben farklı bir oyunda yaşamıştım, şöyle bir geçici çözüm bulmuştum. Eğer discord kullanıyorsanız discordu tam ekran yapın ardından oyuna tıklayın. Bende bu çözüm işe yaramıştı.

CS:GO'yu Steam üzerinden başlatıyorum Alt Tab attığımda tekrar giremiyorum. Oyun içi çözünürlük ile masaüstü çözünürlüğünü aynı yaptım gene olmadı Steam dosyalarını doğruladım olmadı NVIDIA driverlarına baktım 1Update vardı güncelledim bilgisayarı yeniden başlattım girdim gene olmadı.
Benimde aynı şekilde böyle oldu alt tab yapınca siyah ekran olup geri atıyor.Evet şimdi nvidia masaüstünden çözünürlüğünüzü değiştirin.Ekran modlarını ekranı doldur gibi modları deneyin,sonra normale alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı