CS:GO mevcut ayarlar konsol kodu olarak nasıl kaydedilir?

Amogaçi

Hectopat
Kendim manuel olarak Crosshair, görüş açısı vb. ayarları yapıyorum ama arada bir oyun sapıtıyor ve her şey sıfırlanıyor. Pro oyuncuların oyun ayarları konsol komutu olarak internette mevcut. Ben de kendi ayarlarımı konsol komutu olarak nasıl alabilirim?

Kendi CFG'ni oluşturarak oyuna giriş yaptığında bütün ayarlarını kolayca etkin hale getirebilirsin.
Ayarlarını beğendiğin oyuncunun CFG dosyasını al ve kendine göre düzenle internette biraz araştırma ile kolayca bulabilirsin. Oyun dosyalarının içine atıp oyuna her girdiğinde konsola "exec cfgadi" yazarak ayarlarını etkin hale getirebilirsin.

Cstrike'ın içindeki Config dosyasına ayarlarını gir yedekle. Oyuna girince "exec config.cfg" yaz bir seferlik bütün ayarların oyununa geçer ve kaydolur. Eğer tekrar oyunun sapıtırsa yedeklediğin Config dosyasını diğeriyle değiştir ve aynı işlemleri yap.

Düzenlemeyi oyun içi yapmak yerine cfg dosyasını not defteri ile açıp onu düzenleyin. Oyuna girince exec komutu ile ayarları oyuna aktarın. Config dosyası ile işiniz bitince rarlarsanız lazım oldukça rardan alıp tekrar kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı