Çözüldü CS:GO mikrofondan oyun sesi gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AliKemal KUDU

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Arkadaşlar, oyundayken takım arkadaşlarım konuşunca oyunun sesi gidiyor. Konuşmaları bitince geliyor. Sorunu nasıl çözebilirim, bir de tüm ayarları nasıl sıfırlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İşletim sistemin nedir?
Windows 10 Home.
Hyperx Cloud Stinger.
ayarları sıfırlamak için cfg dosyasını sil dostum.Sorun olarak da oyun içinde ses ayarlarına bakabilirsin
Sildim ayarlar sıfırlanmadı.
Denetim masası - donanım ve ses - ses - kayıt bölümünden stero karışımını devre dışı bırakın belki işe yarar (Windows 10'a göre yol gösterdim)
İşe yaramadı maalesef.

Bu sorun daha iyi ayak sesi duymak için bu konudaki ayarları .cfg dosyama ekledim. Oyuna girdiğimde oyundan hiç ses gelmemeye başladı bir şekilde onu ayarladım .cfg'ye kaydettiğim ayarları sildim olmadı, bu seferde bahsettiğim sorun oluşmaya başladı oyunu sildim yükledim yine olmadı.

Ayarları komple sıfırlayarak sorunu çözdüm önerileriniz için teşekkürler. Konu kapanabilir.
ayarları sıfırlamak için cfg dosyasını sil dostum.Sorun olarak da oyun içinde ses ayarlarına bakabilirsin

Denetim masası - donanım ve ses - ses - kayıt bölümünden stero karışımını devre dışı bırakın belki işe yarar (Windows 10'a göre yol gösterdim)

İşletim sistemin nedir?
Windows 10 Home.
Hyperx Cloud Stinger.
Sildim ayarlar sıfırlanmadı.
İşe yaramadı maalesef.

Bu sorun daha iyi ayak sesi duymak için bu konudaki ayarları .cfg dosyama ekledim. Oyuna girdiğimde oyundan hiç ses gelmemeye başladı bir şekilde onu ayarladım .cfg'ye kaydettiğim ayarları sildim olmadı, bu seferde bahsettiğim sorun oluşmaya başladı oyunu sildim yükledim yine olmadı.

Ayarları komple sıfırlayarak sorunu çözdüm önerileriniz için teşekkürler. Konu kapanabilir.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı