CS:GO mu PAYDAY 2 mi ?

FexiTT

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Değerli Technopat okuyucuları;

Bildiğiniz gibi steam yılbaşı indirimlerine girdi. Bende bu indirimlerden faydalanacağım. Aklımda CS:GO veya PAYDAY 2 var. Bu iki oyun arasında kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım. Şimdiden yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim (y).

Eğer 2-3 arkadaşınla birlikte oynamayı düşünüyorsan Payday 2 daha iyi gibi duruyor. Ama tek başına da CS:GO eğlenceli oluyor.

CS:GO derim bende aldım ama daha oynamadım :D Ama CS çok eskiden beri oynadığım ve hilesiz bir şekilde oynama şansın olacağı için CS:GO.
Payday2 free weekend olduğu zaman oynamıştım. Belli bir süreden sonra sıkıyor sürekli aynı yerler ve aynı şeyler.

arkadaşlar Bugün bir tane hediye olarak csgo aldım Kendi Steam hesabımdan baktığım zaman şöyle bir şey yazıyor "Bu hediye, belirtilen ülkelerde etkinleştirilebilir olarak kısıtlanmıştır: Türkiye" ne yapmam lazım?

Steam bir kaç ay önce getirdi bu kısıtlamayı. Demek oluyor ki oyunu sadece Türkiye içinde birilerine gönderebilirsin. Yurt dışından biriyle takas yapamaz ve hediye edemezsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı