CS:GO müzik kiti sadece CT'de çalıyor

1Mehmet_Bey

Centipat
Daha fazla  
CS:GO'ya sadece 4 gün önce başladım. Az önce bir hevesle EZ4ENCE müzik kitini aldım ve envanterdeyken müzik kiti sadece CT için equiplenmiş gibi görünüyor.

resim_2023-08-26_143246829.png

Bazı silahların sadece T'de, bazılarının sadece CT'de olması olayı müzik kitlerinde de mi var? Yani ben bu müzik kitini terrst takımında duyabilmek için başka bir müzik kiti mi satın almalıyım?

Üstüne bassana. İki takım içinde kullan seçeneğine bas. altta görüdüğün UMP-45 ve Bizon gibi hem mavi hem de sarı gibi olduğunda iki takım içinde kullanabilir olacak.

CS:GO'ya sadece 4 gün önce başladım. Az önce bir hevesle EZ4ence müzik kitini aldım ve envanterdeyken müzik kiti sadece CT için equiplenmiş gibi görünüyor.

Eki Görüntüle 1918233

Bazı silahların sadece T'de, bazılarının sadece CT'de olması olayı müzik kitlerinde de mi var? Yani ben bu müzik kitini terrst takımında duyabilmek için başka bir müzik kiti mi satın almalıyım?

Bende de aynı müzik kiti var ama t de çalıyordu envantere öyle gözüküyor sadece.

Olmuyor hoca, oyunu yeniden başlattım, kiti tak çıkar yaptım şimdi maça girip deneyeceğim.

Takım seçme ekranında falan müzik çalmıyor.
Şu an her iki takım için geçerli o müzik kiti. Takım seçme ekranı konusuna gelince ayarlardan açıyorsun o sesi. Hala şu oyunu çözemediniz mi?

Geri
Yukarı