CS:GO nasıl rütbe düşerim?

Bilerek kötü oyna ama kicklenemeyecek şekilde yoksa 1 hafta rekabetçi ban yiyorsun.

Belli bir süre rekabetçi maç oynamazsanız rütbeniz tek tek düşer. Eğer sorununuzun daha hızlı çözülmesini istiyorsanız yeni hesap açabilirsiniz.
Denedim onu. MG2 hesabımın rütbesinin silinmesini bekledim amacım silver yapmaktı arkadaşlarımla oynamak için yaklaşık 6-7 maç kaybettim bilerek tek maç kazandım yine MG2 attı bozuk sistem. 😁😁

Denedim onu. MG2 hesabımın rütbesinin silinmesini bekledim amacım Silver yapmaktı arkadaşlarımla oynamak için yaklaşık 6-7 maç kaybettim bilerek tek maç kazandım yine MG2 attı bozuk sistem. 😁😁

Ulan biz arka arkaya 5-6 maç kazanıyoruz 1 rütbe bile atlanmıyor herif arka arkaya maç kaybediyor ondan sonra 1 maç kazanıp rütbe atlıyor işe bak ya :D.

Steam gruplarında derankers diye bir grup var, 5 kişi girip bilerek kaybediyorlar. Onlara katılabilirsin. Bu arada ben çok denedim, silver 4'den aşağıya düşemiyorum. Normal rank LEM ama yanlışlıkla adam falan vuruyorum :D zor iş, kolay gelsin

1 hafta oyuna girmezsen rütben silinir.

Yanlış bilgi veriyorsunuz. Tam olarak 28 gün boyunca hiç rekabetçi maç oynamazsa rütbesi silinir. Rekabetçi dışı maçlar herhangi bir etkide bulunmaz. Yani, 28 gün boyunca diğer modları oynayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı