CS:GO ne zaman indirime girer?

CS:GO satın almak istiyorum ama 123 TL şu an yok mecbur para biriktirmek zorundayım, eskiden 21 level olunca Prime olabiliyorduk artık olamıyoruz, hesap al demeyin sürekli değiştirmek istemiyorum ücretsiz de oynamak istemiyorum eşya düşsün rank kasayım istiyorum ne zaman indirime girer.
gamesatıs sitesinde 40 tl ye seçkin alabilirsin çok kez hesap alıp sattım kesinlikle dolandırma söz konusu değil. çok kez hesap alıp sattım asıl hesabımıda ordan almıştım 4 yıldır kullanıyorum

2. El bol madalyalı bir hesap alabilirsin 100 TL'ye. Gamesatış'tan hesap alıp oynamanı tavsiye ederim.

Kanka bende var alma bağımlılık yapıyor bak bir sürü oyunum var hikayeli Online ama oynayamıyorum hep bunu oynuyorum aslında istemiyorum ama oynuyorum işte diğer oyunlar kötü geliyor sigara alkol gibi bağımlılık yapıyor o yüzden hiç başlama.

Kanka zaten oynuyorum aynı durum bende de var sadece bari level kasayım istiyorum boş yere zaman kaybetmeyim eşya da kasayım :D
Hiçbir zaman girmeyecek. Paşa paşa 123₺ ödeyip alacaksın oynamak istiyorsan. Ve seninle 20₺'sine iddiaya bile girerim.

Kanka iddiasina girsek belli bir süre bile belirleyemeyeceğiz sonsuza kadar gider anca intihar edecek olursak o sıra da iddia sonlanır :D

Yeni konular

Geri
Yukarı