CS:GO Neden Oynanmaz?

Hilelerden oyunu oynayamıyoz 17 yıllık motoru hala kullanıyorlar oyun hile doldu çok mu zor Source 2'ye geçmek.

Hile
Hile
Hile
Hile
Hile
Hile
Ruslar
Ruslar .

Hile kullanana hile geliyor, toxic olana hile geliyor, küfür edene argo kullanana hile geliyor bunu bilmeyen yoktur zaten ne kadar uslu durursan o kadar uslu insanlarla maç atarsın, boşa kimse burada yok hile geliyor yok toxic geliyor demesin güven faktörü denen bir şey var.

Bıraktım. Geçenlerde 1 maç gireyim dedim, Allah'ım şu Ruslar neden böyle kanser ve gıcıklar? Maçı sattılar, bitirdiğim gibi kapattım. Cumartesi günü diğer hesaplarda operasyonu bitirdiğim an sileceğim.

İnfo yok bir şey yok hileciden beter bunlar.

Oyuncu sayısı daha çok düşmediği sürece hiçbir hile ile ilgili güncelleme getirmezler.

Prime olduğumdan(olalı yaklaşık 1.5 yıl oldu) beri Max 4 5 defa hile gelmiştir, yani çok fazla hile gelmiyor bana demek ki bu işin içinde bir iş olabilir.

Bence oyundaki hilelerden daha cok Rus'lardan konusalım Rus'lar CS'nın 47% neredeyse onlar.

VAC başarısız değil, CS:GO popüler ve rakipsiz.

Bunu oyunda 50 saati olan adam söyler smurf gelir ağlar hile diye boş atar.
Dostum boşu kesip konudan uzaklaşır mısın, senin yaşın kadar CS oyunculuğum vardır, söylemeyi sevmem ama sen giderken dönüyordum ben. Hile olmayan birine hile demem yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…