CS:GO nişangah kalın gözüküyor

nazzywest

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. İlk defa böyle bir sorun görüyorum. Monitörüm BenQ XL2411P, kullandığım monitör aldıktan sonra 2 ay sonra Counter-Strike: Global Offensive indirdim ve fark ettim ki oyundaki nişangah yani Crosshair kalın gözüküyordu. Bütün kodları yazdım ayarlarını yaptım ama hala nişangah kalın, farklı bilgisayarla denedim kalınlık yoktu. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Başka bilgisayarda denediğimde ayarlar aynıydı ama nişangah daha ince görünüyordu. Diğer bilgisayarda ek bir video bırakıyorum, anlarsınız umarım.

Son düzenleme:
Kodu kullandıysanız boşuna yazmayayım. Ama çözünürlük farkı cross'un farklı görünmesine neden oluyor. Laptop ile destopta aynı cross çok farklı gözüküyor.

Kodu kullandıysanız boşuna yazmayayım. Ama çözünürlük farkı cross'un farklı görünmesine neden oluyor. Laptop ile destopta aynı cross çok farklı gözüküyor.
Çözünürlük aynı sadece monitör farklı arkadaşlarım da bu durumu gördü şaşırdı
Çözünürlük aynı değilse kalın gözükmesi normal bir durum.

Video bıraktım çözünürlük aynı 1024X768 her şey aynı ayarlar da bir bakarsan sevinirim.

Oyun konsolundan cl_crosshairthickness değerini değiştirin. Çözünürlüğün de etkisi olur.

Monitörün büyüklüğü aynı mı?

Evet aynı hocam işin tuhafı bayağı oynadığım bir oyun ilk defa bu monitör de yaşıyorum monitör markası BenQ XL241P.

Oyun konsolundan CL_CROSSHAIRTHICKNESS değerini değiştirin.

Hocam o ayarı denedim ama maalesef düzelmedi. Çözünürlük aynı iki monitör de ama farklı gözüküyor.

Evet aynı hocam işin tuhafı bayağı oynadığım bir oyun ilk defa bu monitör de yaşıyorum monitör markası BenQ XL241P.

Hocam o ayarı denedim ama maalesef düzelmedi. Çözünürlük aynı iki monitör de ama farklı gözüküyor.
Yeşil çizginin çevresindeki beyaz gölgeyi soruyorsan eğer monitörün görüntü iyileştirme, netlik gibi teknolojileri buna neden oluyor.

Geri
Yukarı