CS:GO Nova 3'ten çıkamıyorum

Darfind

Centipat
Daha fazla  
Şu anda Nova 3'üm, ne kadar maç alırsam alayım bir türlü Nova 3'ten çıkamadım. En az 10-15 maç almış olabilirim, ama gene de çıkamadım. Çıkmanın bir taktiği var mıdır? Ayrıca genellikle 20-30 kill alıyorum.

CS kill alma oyunu olsaydı XANTARES şu an dünyanın en iyi oyuncusuydu muhtemelen. Takım oyununa odaklanın. Mümkünse prelerinizle girin.

Bomba kullanmak bile önemli. 10 kişi arasında skor önemli yani. Ben yenilgi alsam da 2., 3. oldum. Sonrasında bir kazanmayla rank atladım. Ayrıca Anubis, Vertigo, Ancient, Overpass, Nuke oynuyorum. Dust 2 bıraktıktan sonra daha kolay rank atlamaya başladım.

Dust 2 falan oynamak rank atlattırmıyor haberiniz olsun. Aktif havuzdan seçmeniz lazım.
Rank atlattıran haritaların sağ veya sol üstünde Csgo logosu olması lazım harita seçme yerinde.

Maç kaybettikten sonra bile rank atlamışlığım oldu, rank atlamak kesinlikle kazanma sayısına ve killere bağlı değil. Farklı maplerde oynamayı, daha yüksek ranke sahip arkadaşlarınız varsa onlara katılmayı ve smoke/flash lineupları öğrenip maçlarda uygulamayı deneyin. Sisteme göre eksik olduğunuz bir yer var demek ki, o nedenle rank atlatmıyor.

Geri
Yukarı