CS:GO OBS ayarları nasıl olmalı?

dgknbzglu

Kilopat
Yer
İstanbul/Maltepe
Daha fazla  
Meslek
PHP Developer
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır yayın yapmıyorum. Dün bir deneyeyim dedim tekrar, diğer oyunlarda bir problem yok da CS:GO'ya yeni gelen özellik 'Trust mode' dolayısı ile 3. parti uygulamalara izin verilmiyor.

Bu yüzden OBS'de siyah ekran sorunu var.

4:3 tam ekran görüntü modunda oynuyorum normalde.
16:9 pencereli tam ekran görüntü modunda açtığımda pencere yakalama ile ekranı yakalayabiliyorum.
4:3 tam ekranda iken, OBS'i 3.parti uygulama olarak gördüğü için oyun yakalamada ekranı vermiyor.

CS:GO'nun başlatma seçeneklerine -allow_third_party_software eklediğimizde ekranın gelebileceğini söyleyenler var tabii ama hesabın ban yemesini istemiyorum :)

Var mı bir yöntemi olan, yoksa 16:9 1920X1080 kullanmaya mı başlayayım?
Standart siyah ekran sorunları değil, bu yüzden alışılagelmiş çözümleri sunmayın konuyu tam okuyun lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'nun başlatma seçeneklerine -allow_third_party_software eklediğimizde ekranın gelebileceğini söyleyenler var tabii ama hesabın ban yemesini istemiyorum

Başlatma seçeneklerine eklenen kodlar ile ban yemezsin merak etme. CS:GO'yu OBS ile kayıt alan çoğu kişi kullanıyor bu kodu.
Ben dahil.

Bu şekilde MM oyunlarda hile daha çok gelir o zaman sanırım.
Faceit için bir problem yaratır mı?
Hiç denemedim. Yapacağını sanmıyorum ama. Bir dene zaten eğer sorun çıkartırsa hiç oyuna sokmaz, ban yeme gibi bir durum yok.

Geri
Yukarı