CS:GO öğe fiyatları neden fırladı?

Eşyalar eklenmiyor sorundan dolayı sadece sipariş veren fiyatına satılabiliyor sorundan önce eklenen eşyalar satıldığı için öyle oldu sorun kalktığı gibi bayağı bir eşya satılır piyasada sipariş veren fiyatları değişmemiş hatta bazı eşyaların düşmüş

Steam desteğe yazdım durumu cevap olarak:

Bu konuda yazdığınız için teşekkür ederiz.

Counter-Strike: Global Offensive öge sunucuları, aşağıdakileri etkileyebilecek ağır yük altındadır:
Stokları web üzerinde görüntüleme.
Topluluk pazarında ürün satın alma, listeleme veya görüntüleme.
Ticaret ürünleri.
Yakın zamanda topluluk pazarında bir ürün listelediyseniz ve bu öge aktif listelemelerinizde görünmüyorsa, lütfen sabırlı olun; bu, sunucular yetiştiğinde kendi kendine çözülecektir. Ne yazık ki Steam Destek'te öge gecikmelerini çözmenin bir yolu yok ve yalnızca beklemenizi ve daha sonra tekrar denemenizi tavsiye edebiliriz.

Bu konu incelenirken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz, ancak bunu çözmenin bir yolu olmadığı için bu kaydı kapatıyorum. İlgisiz bir sorununuz varsa, yeni bir yardım talebi açmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla,
Alex.

Benim tahminim, CS2 yakında çıkacak ve serverları ona ayarlıyorlar ve bu da serverların fiyatları güncellemeye yetişemediğini gösteriyor. Bence CS2 en erken 15 Temmuz en geç 21 Ağustos'ta çıkış yapacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada anlatıyor. Bu arada kendisi arkadaşım.

Geri
Yukarı