CS:GO ölüm maçında 40 kill, rekabetçide 10 kill vuruyorum sebebi ne?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar hesabım 20 level ve şu ana kadar hep ölüm maçı oynamıştım. Ölüm maçında AK-47 ile 40 vururken rekabetçide 10-12 vuruyorum. Bunun sebebi nedir? Bu hafta rekabetçi girmeye başladım ve şimdiden zorlanıyorum ama önceden hep AIM_BOTZ haritasında ve BOT_TRAINING_V4C haritasında hep pratik yapıyordum. Ara ara karşı takıma hile geliyor ve kaybediyoruz. Bizdede hile geldiği zaman ban yiyor ve galibiyet siliniyor ve ben sinirden kusuruyorum. Size sorum şu an 20 level olduğum için 1 level daha atlayıp 21 level seçkin hesap olunca mı rekabetçi gireyim? Ve 21 level olunca karşıyada seçkin geleceği için rekabetçi maçları zorlaşır mı? Bonus olarak da övgü güven faktörünü yükseltiği için arkadaşımla günde 10 ölüm maçı girip arkadaşımdan kendime övgü gönderebilir miyim? Günlük övgü sınırı var mıdır? Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle öldürme sayıların arasındaki fark düşman sayındır. Birisinde her round 5 düşmanın varken diğerinde 10 düşmanın mevcut. Birisinde anlık ne düşmanın ne sen hemen doğamazken diğerinde ikinizde hemen doğabiliyorsunuz. Sadece bu iki faktör bile öldürme sayıların arasındaki farkı kat kat açmana yarıyor. Rekabetçiye yakın simülasyon yapmak istiyorsan basit eğlence modları biçilmiş kaftan. Düşman sayısı dışında diğer ayarlar rekabetçi ile aynı olduğu için öldürme sayılarını yakın tutabilirsin. Ölüm maçı modu sadece hızlı hedef alma reflekslerini ve ses kasma becerini geliştirir, fazlasını değil.

Hocam ölüm maçını silah mekaniğini, rekabetçi ve basit eğlencede (clutch alırken mesela) ses kasmanızı arttırabilirsiniz. Bunun yanında iyi bir arkadaşınız varsa yoldaş girip küçük de olsa tecrübe kazanabilirsiniz. Öbür türlü Prime olsanız bile yine hile geliyor ve saçma saçma konuşan insanlardan dolayı rütbe düşüyorsunuz. En azından siz taşıyıp rütbenizi sabit tutarsınız.

Hocam ölüm maçını silah mekaniğini, rekabetçi ve basit eğlencede (clutch alırken mesela) ses kasmanızı arttırabilirsiniz. Bunun yanında iyi bir arkadaşınız varsa yoldaş girip küçük de olsa tecrübe kazanabilirsiniz. Öbür türlü Prime olsanız bile yine hile geliyor ve saçma saçma konuşan insanlardan dolayı rütbe düşüyorsunuz. En azından siz taşıyıp rütbenizi sabit tutarsınız.
Hocam yoldaşda 39 win ve nova 4 rankım var. Basit eğlencede çok hile var. Oyunda 120 saatim var ve hileden dolayı bi ara oyunu bırakmayı denedim ama bırakamadım.

Hocam yoldaşda 39 win ve nova 4 rankım var. Basit eğlencede çok hile var. Oyunda 120 saatim var ve hileden dolayı bi ara oyunu bırakmayı denedim ama bırakamadım.
Ben de sizin gibi bırakmayı denedim ve dün itibariyle tekrar kurdum :D ancak şunu söyleyeyim Prime almış biri olarak en az 3 arkadaşınızla rekabetçi girmeniz belli bir süre sonra size Prime verip bir nebze rahatlatacaktır. Basit eğlencede TP'ler o kadar önemli değil, dolayısıyla kafanıza göre bir maç bulup ona devam edebilirsiniz.

Geri
Yukarı