CS:GO rekabetçide 15 kill ve üstü almak

Yaser Çelebi

Picopat
Daha fazla  
CS:GO'ya başlayalı çok olmadı ama kötü de oynamıyorum. Rekabetçide çok güçlü rakipler geliyor ve bu yüzden genelde 5-6 kill civarlarında geziyorum. Aim'im iyi ama One tap atmaya yetmiyor. Ayrıca Valorant'ı da iyi oynuyorum ama CS:GO'da Aim'im iyi olsa da hep HS yiyorum. Aim geliştirme antrenmanı yapmadan sadece oyun içi yaptığım doğaçlama oyunumla bu sayıyı 5-6 killden +15 kille nasıl çıkarabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hareket mekanikleri biraz değişik Cs'nin onları öğren, bunny yapmayı öğren round başında çok işe yarıyor hızlı gitmek için. Spray'leri öğren, Ak ile kesinlikle spraydan kaçın daha yeniysen.

Öncelikle çok fazla Kill'in sizi iyi bir oyuncu yapmayacağını öğrenmeniz gerekir. Unutmayın herkesi baitlerseniz 30 kill bile alabilirsiniz ama bu size oyunu kazandırmaz aksine kill uğruna roundları ve maçı satmış olursunuz. İkinci olarak bence Aim'e önem vermekten çok pozisyon ve taktik öğrenin. Eğer rakiplerinizi beklenmedik anda yakalarsanız emin olun Aim'e bile gerek yok. Aim kısmına gelirsek elinizden geldiğince ölüm maçı oynayın. Daha fazla taktik istiyorsanız profesyonel olmayan ama iyi oynayan oyucuların maçlarını izleyebilirsiniz (hangi haritada nereye gidiyor, nereleri tutuyor? Ne zaman rush'lıyor? Ne zaman Site'ı bırakıyor?) gibi gibi taktikler öğrenin. Profesyonel oyuncuları izlemenizi önermem çünkü onların oyun mantığını kavramak yanlış anlamazsanız size fazla kaçar. "ulan adama buraya gitti ama neden gitti?" gibi sorular oluşur aklınızda. Tam size göre hazırladığım bir rehber var eğer bunu okursanız yardımcı olabilir ayrıyeten;

Bende 65 saat CS oynadım ama rekabetçide çoğunlukla 20-25 bazen 30 -35 vurabiliyorum daha PC alalı birkaç ay oldu ama yeterli training ile birkaç ayda FPS oyunlarında iyi oynamaya başladım

Microda zorlanıyorsan macro öğren.
Macro öğrenirim de kullanmayı sevmiyorum

Hareket mekanikleri biraz değişik Cs'nin onları öğren, bunny yapmayı öğren round başında çok işe yarıyor hızlı gitmek için. Spray'leri öğren, Ak ile kesinlikle spraydan kaçın daha yeniysen.
Ak ile spray atnıyorum zaten 2-3 mermi sıkıp kaçıyorum sonra yine 2-3 mermi ama one tap atamadığım için tek atamıyorum

Macro öğrenirim de kullanmayı sevmiyorum

Ak ile spray atnıyorum zaten 2-3 mermi sıkıp kaçıyorum sonra yine 2-3 mermi ama one tap atamadığım için tek atamıyorum
Zaten hedefe giden 4. mermi karşındaki adamı öldürmek için yeterli. Yaklaşık ilk 7-8 mermi spray esnasında sağa ya da sola gitmeyip yukarı gidiyor. Sadece fareyi hafifçe aşağı doğru çekerek 1v1 karşılaşmalarda başarılı olabilirsin. %50 isabet oranın olsa, fareyi sağa sola kaydırmadan adamı öldürebilirsin yani :)

İkisini birden götürmenizi önermem , ya valorant oynayın ya da cs bence.
Çünkü bi bakmışsınız iki oyundada aiminiz çok kötü.

Geri
Yukarı