CS:GO özel müzik kitleri

Ben Gamepass'den oynuyorum, bana da gelir mi?

Maalesef, sadece Steam versiyonunda oynanan 5 saat geçerli.

Halo müzik kiti csgo.png

Aldım. 5 saat oynadım. Müzik kiti geldi. Cevabını bekliyorum.

Kardeşim "denedim oluyor" diyeceğine mantıklı bir açıklama yap herkes anlasın.

Konuya açıklık getirelim. Şans eseri ana oyun ücretsizmiş. Bu nedenle satın alabilmişsiniz. Normalde Steam'de DLC'ler tek başına satın alınamaz fakat bu oyunun ana oyunu ücretsiz olduğu için satın alabilmişsiniz.
DLC'ler ücretli, ana oyunun ücretsiz olduğu aşağıda görünüyor.

dlc.JPG

Örneğin:
Bu oyunun DLC'sini tek başına satın alamazsınız. Satın almayı denediğinizde aşağıdaki uyarıyı verir.

2.JPG

Steam'de çoğu oyun DLC'lerinin bağlı olduğu oyunlar ücretli oldugu için DLC'ler tek başına satın alınamaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
@blizzarrd Onlar DLC değil, ayrı ayrı oyun. Google'a yazarsanız görürsünüz, hiçbirinde DLC ifadesi geçmiyor. Halo: The Master Chief Collection ise Halo oyunlarının olduğu bir pakettir. Hepsi de bal gibi ayrı ayrı Steam'den alınabiliyor.

Son düzenleme:
Kardeşim "denedim oluyor" diyeceğine mantıklı bir açıklama yap herkes anlasın.

Konuya açıklık getirelim. Şans eseri ana oyun ücretsizmiş. Bu nedenle satın alabilmişsiniz. Normalde Steam'de DLC'ler tek başına satın alınamaz fakat bu oyunun ana oyunu ücretsiz olduğu için satın alabilmişsiniz.
DLC'ler ücretli, ana oyunun ücretsiz olduğu aşağıda görünüyor.

Eki Görüntüle 1085566

Örneğin:
Bu oyunun DLC'sini tek başına satın alamazsınız. Satın almayı denediğinizde aşağıdaki uyarıyı verir.

Eki Görüntüle 1085571

Steam'de çoğu oyun DLC'lerinin bağlı olduğu oyunlar ücretli oldugu için DLC'ler tek başına satın alınamaz.
Sağol ya konuya açıklık getirdin Allah razı olsun derdimize derman oldun. Kendini bilgilendirdiğin için teşekkür ederiz. Şansa ücretsizmiş öyle almışız. Aslında sen haklısın özür dilerim ben şansa haklı oldum canım arkadaşım.

Geri
Yukarı