CS:GO operasyon biletsiz görev yapıp sonradan bilet almak

İlerki bir zamanda CS:GO operasyon bileti almayı düşünüyorum. Şu an arkadaşımda var. Ona yardım etmek amaçlı görevleri yapıyoruz. İleride ben aldığımda o zamana kadar yapmış olduğum bütün görevlerden yıldız gelir mi? Bir de haftalık 10 yıldız toplayabiliyormuşsun en fazla bileti alınca nasıl olacak bilgilendirebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlerki bir zamanda CS:GO operasyon bileti almayı düşünüyorum. Şu an arkadaşımda var. Ona yardım etmek amaçlı görevleri yapıyoruz. İleride ben aldığımda o zamana kadar yapmış olduğum bütün görevlerden yıldız gelir mi? Bir de haftalık 10 yıldız toplayabiliyormuşsun en fazla bileti alınca nasıl olacak bilgilendirebilir misiniz?
Dostum şuan görev yapabilirsin. 1. Hafta 10 yıldız alıyorsun diğer haftalar 6. Tüm görevleri yap. 2 tane operasyon biletine özel görev var. Onları sonra bileti alınca yaparsın. Tüm haftaları bitir. Bilet düşünce alırsın yıldızların gelir.

Almak için acele etme indirime girecek o zaman al.

Bro ılk hafta 10 yıldız sonrasında 15 hafta 6 yıldız evet gorevlerı yap operasyonun sonuna dogru al bıletıucuza alırsın gelir.
Hocam, 4.Haftada verilen tüm görevleri yapınca 11 yıldız oluyor ama "5/6 yıldız kazanıldı" diyor. Sizde 6 yıldız demişsiniz. 11 Yıldızdan 6 yıldızı aldık diyelim. Geriye kalan 5 yıldız nereye gidiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı