CS:GO operasyon fiyatlar düşüyor

Eakkuzu

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO operasyon hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Her hafta 3'er kasa alıp satıyorum ancak gün geçtikçe fiyatları düşüyor, operasyonlar bitince artacak mı ne yapılmalı, yıldızlarla kasa mı açmalıyım, satmaya devam mı etmeliyim?

Kasa açma çok riskli. Ben de senin gibi her hafta 3 kasa alıp satıyorum. Geçen haftanın kasaları elimde kaldı 6 liraya satacağım diye. Şimdi 5.20 olmuş çıldıracağım.

Operasyon bileti indirime girecek yakın zamanda bu yüzden kasalar iniyor dahada inecek en aşağı 1 yıl sonra değerlenmeye başlar.

1 sene kadar bekleyeceksem niye aldık bu operasyonu ya şaka gibi gerçekten en iyisi 4 yıldıza operasyonlar bitine kadar kasa açmak ne yapalım yani zarar üstüne zarar şu an
Aslında herkes yavaş yavaş kasalarını pahalıya koymaya başlasa fiyatı arttırırız.
Aynen öyle gittikçe daha da düşüğe koyuyorlar anlamıyorum

1 sene kadar bekleyeceksem niye aldık bu operasyonu ya şaka gibi gerçekten en iyisi 4 yıldıza operasyonlar bitine kadar kasa açmak ne yapalım yani zarar üstüne zarar şu an
En iyisi hala kasa almak. Kasa açmak sizi sadece zarara uğratır şimdilik. Ama açıp bekleyeceğim fiyatları belki artar diyorsanız bilemem.

1 sene kadar bekleyeceksem niye aldık bu operasyonu ya şaka gibi gerçekten en iyisi 4 yıldıza operasyonlar bitine kadar kasa açmak ne yapalım yani zarar üstüne zarar şu an.

Aynen öyle gittikçe daha da düşüğe koyuyorlar anlamıyorum.

Ben şöyle düşünüyorum. Kasa fiyatı sonlara doğru 2 liralara kadar düşerse, koleksiyon kasası açacağım, daha iyi olur kar açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı