CS:GO operasyon yıldız vermiyor

Arheon9

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO'da operasyon bileti satın almadım. Görevleri yapıyorum ama yıldız hiç vermiyor, sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zaten satın almadan yıldız kazanılsa sence o bilet alınır mı? Evet alınmaz, satın alırsanız tamamladığınız görevlerin yıldızları gelecektir.

Yeni konu açmamak için buraya sorayım, bende geçen haftanın görevlerini yapıyorum başarılı diyor oyunun içinde ancak envanterime yıldızlar yansımıyor.Sebebi nedir acaba?

Yeni konu açmamak için buraya sorayım, bende geçen haftanın görevlerini yapıyorum başarılı diyor oyunun içinde ancak envanterime yıldızlar yansımıyor. Sebebi nedir acaba?

Yıldızları alabilmek için önce bileti satın almanız lazım. Eğer bileti satın aldıysanız yıldızlar envantere gelmiyor. Operasyon menüsünde sağ üstte ne kadar yıldız kazandığını görebilirsin.

Yıldızları alabilmek için önce bileti satın almanız lazım. Eğer bileti satın aldıysanız yıldızlar envantere gelmiyor. Operasyon menüsünde sağ üstte ne kadar yıldız kazandığını görebilirsin.
Yok var zaten biletim, oynuyorum 2 haftadır ama bugün yaptığım görevlerde yıldız vermedi anlam veremedim.Görevi tamamlıyorum, yıldız sayım artmıyor.

Yok var zaten biletim, oynuyorum 2 haftadır ama bugün yaptığım görevlerde yıldız vermedi anlam veremedim. Görevi tamamlıyorum, yıldız sayım artmıyor.

İlk hafta en fazla 10 yıldız veriyor. İkinci hafta 6 veriyor. Büyük ihtimalle de sonraki haftalarda da 6 yıldız verecek.

Geri
Yukarı