CS:GO Overwatch tarafından haksız ceza

Mahkemede kazanır mıyım?

• Kazanırsın

Oy: 2 10,5%
  • Kazanamazsın?

Oy: 17 89,5%

• Oy verenlerin toplamı
    19
Overwatch listesine girmek için günde belli bir raporlanma almanız lazım. Sonrasında sizin maçınızı sistem başka oyunculara izletip bir anket dolduruluyor. Bu anketi dolduran oyuncuların ekipman kalitesi -ses kasma açısından- önemli, oyun bilgisi sizden fazla mıdır az mıdır bunu da bilemiyoruz. Bu sistem açıkçası çok sağlam bir sistem değil. Haksız yere ban yiyenler olmakta. Bence dava açmanızla sonuç değişmeyecektir.

Müfettiş ekranında hile olduğu düşünülen oyuncular geçici süreliğine uzaklaştırılır -veya buna benzer- yazıyor. Bu cümleden yararlanabilirsiniz belki.

Bildiğim kadarıyla bütün oyun ve oyun sitelerinde (LOL,steam,origin) oyunların ve oyun içi istemlerin firmaya ait oluyor, yani haksız banı boşver Gaben adını beğenmeyip sana ban atsa bile bişey yapamazsın.

Arkadaşlar Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama hepiniz yanıldınız. VAC banımı açtırdım. Bunu da söylemek istiyorum. Hatta destek ekibi bir özür mesajı bile yolladı.

Arkadaşlar konuyu hortlatmak gibi olmasın ama hepiniz yanıldınız. VAC banımı açtırdım. Bunu da söylemek istiyorum. Hatta destek ekibi bir özür mesajı bile yolladı.

Kardeş nasıl açtırdın merak ettim ve özür mesajını açıklayabilir misin kaç gün sürede açıldı ve kimlerle iletişim kurdun bu gibi sorun yaşayan arkadaşlar olacaktır bilgilendirirsen sevinirim onları ve beni böyle bir durum yaşarsam ne yapabilirim diye senden duymak isterim hayırlı akşamlar şimdiden.

Kardeş nasıl açtırdın merak ettim ve özür mesajını açıklayabilir misin kaç gün sürede açıldı ve kimlerle iletişim kurdun bu gibi sorun yaşayan arkadaşlar olacaktır bilgilendirirsen sevinirim onları ve beni böyle bir durum yaşarsam ne yapabilirim diye senden duymak isterim hayırlı akşamlar şimdiden.
Kral bu konuyu açtıktan 1 ay sonra açtılar. Politikalarını incelemiştim ve politikalarda bir maddeden yürümüştüm valla hatırlamıyorum . Hile kullanmadan banlandığım için olmuştu. Kimsede inanmıyordu bana tüm forumlar da konularımı kapatıyordu VAC ban hesaptan kalkmaz boş konu diye. Ama azmettim ve açtırdım. Tam hatırlasam detayıyla yazardım ama politikalarının hepsini okudum hangi maddeydi bilmiyorum sanırım oyunu kötü şekilde ihlal sonucu gibi birşeyler yazıyordu ihlal sebeplerin hiçbirini yapmamıştım ordan yürümüştüm galiba. Eski konuyu görünce içimde kalmasın yazayım dedim 3 sene oldu.

Geri
Yukarı