CS:GO Oynamak İçin Ekran Kartı Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

beyaz amca

Hectopat
Daha fazla  
Beyler şimdi benim PC biraz eski 4GB RAM var, birde i3 falan değil i3'ün bir altı düz herhalde. Ekran kartı da HD8350, benim en ucuz maliyetle CS:GO'yu akıcı oynamam için ne yapmam lazım? Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
750 Ti işini çok rahat görecektir. Ultra ayarlarda 70-80 FPS alıyorum.

750 Ti işini çok rahat görecektir. Ultra ayarlarda 70-80 FPS alıyorum.
GTX 750Ti eskidi, bunu önermen ilginç.

Onun dışında artık bütçe belirtin! En ucuz maliyet kime göre neye göre? Birine göre 1000 TL ucuz birine göre 100 TL. GTX 1080 öneririm. Akıcı oynatır.

GTX 750Ti eskidi, bunu önermen ilginç.

Onun dışında artık bütçe belirtin! En ucuz maliyet kime göre neye göre. Birine göre 1000 TL ucuz birine göre 100 TL. GTX 1080 öneririm. Akıcı oynatır.
Adam oyunu en ucuz maliyetle nasıl oynarım diye sormuş. 750 Ti hala iyi ve CS:GO'yu ultra ayarlarda rahat oynatabilen bir kart. Arkadaşın sistemi zaten eski sen gitmiş 1080 öneriyosun. Onu alabilecek gücü varsa yeni bir sistem toplamaya hayli hayli gücü yeter. Bizde biliyoruz 2000 TL'lik kart önermeyi. Laf olsun diye yorum yapmayalım.

Adam oyunu en ucuz maliyetle nasıl oynarım diye sormuş. 750 Ti hala iyi ve CS:GO'yu ultra ayarlarda rahat oynatabilen bir kart. Arkadaşın sistemi zaten eski sen gitmiş 1080 öneriyosun. Onu alabilecek gücü varsa yeni bir sistem toplamaya hayli hayli gücü yeter. Bizde biliyoruz 2000 TL'lik kart önermeyi. Laf olsun diye yorum yapmayalım.
:) RX 460 varken 750Ti ne kardeş?

:) RX 460 varken 750Ti ne kardeş?
Arkadaşım senin akli dengen yerinde mi ? Adam uygun fiyatla bu oyunu nasıl oynarım diye sormuş. Sen hala RX 460'dan bahsediyorsun. Ona bakarsan RX 470 varken RX 460 ne ? 480 varken 470 ne ? Bu böyle gider. Yorum yapmış olmak için yorum yapma. Açtığın konulardan, yaptığın yorumlardan birşey bilmediğin anlaşılıyor zaten.

RX 460 daha ucuz ve daha performanslı hemde daha güncel. Asıl senin bilmediğin belli. Hem tarih okumayı bilmiyorsun galiba. Sen annenin karnından klavyeylemi doğdun?

RX 460 daha ucuz ve daha performanslı hemde daha güncel. Asıl senin bilmediğin belli. Hem tarih okumayı bilmiyorsun galiba. Sen annenin karnından klavyeylemi doğdun?
Sen CS:GO'yu rahat oynatan ucuz ekran kartı önerisi isteyen bir arkadaşa GTX 1080 cevabını vermiş adamsın. Tartışmaya girmiyorum bile. Aşırı komiksin :).

Beyler şimdi benim PC biraz eski 4GB RAM var, birde i3 falan değil i3'ün bir altı düz herhalde. Ekran kartı da HD8350, benim en ucuz maliyetle CS:GO'yu akıcı oynamam için ne yapmam lazım? Şimdiden teşekkürler...
RX380 işini görür hocam, fiyat olarak uygundur.

Tam olarak bütçe belirtir misiniz? Birde işlemcinizin tam modelini verirseniz daha sağlıklı bir tavsiye verebilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı