CS:GO oynamak için güncel sistem toplama

Bütçe
1500-1750
güç kaynağı da var ok ben biraz bekleteyim birazdan atıyorum ama bence bu tür toplama sihirbazlarındansa tek tek en uygun fiyatlı yerlerden alman senin için daha iyi olur istersen öyle yapabilirim çünkü daha hesaplı olur hatta performans da artar
@ParasıOlmayanEmirhan kardeş 2500 e daha güzeli de olurdu ama maalesef ekran kartı hariç bir şeyi değiştirirsem fiyat çok yğkseldi o yüzden sadece ekran kartını değiştirebildim ve bence eğer bütün bir sistem almayacaksan pc toplama sihirbazlarını boşver bunları ayrı ayrı toplarsan 2k ya iner bence
benim ayarladığım bu şekilde

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (52).png
    Ekran Görüntüsü (52).png
    53,2 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Teşekkür ederim yardımın için ama bu tarz bi sistemi ana hat ekran kartı olarak değil de işlemci olarak kursak daha iyi olmaz mı çünkü yeterli miktarda elimize tekrar para geçersen ekran kartı değiştirebilirz ama işlemci değişimi daha zor olur diye düşünüyorum.Sihirbazları çeşitlilik sunsun diye kullanıyorum sistem kararlaştırırsam tek tek almayı planlıyorum. teşekkür ederim yardımın için. Böyle bir sistem nasıl olur peki attığım sisteme 500w bir güç kaynağı da dahil

Dosya Ekleri

• 2.jpg
    2.jpg
    116,7 KB · Görüntüleme: 17
ama şimdi sen ekran kartının segmentini çok düşükte tutarsan da parayı hiç harcamamayı tercih etmeni tavsiye ederim mesela ben de bu sıralarda tam bir pc toplayacağım ve benim şu an sana önerdiğim sistemin senin son attığından iyi olduğunu düşünüyorum çünkü 2gb ekran kartı hiçbir yere götürmez benim fikrim

ama şimdi sen ekran kartının segmentini çok düşükte tutarsan da parayı hiç harcamamayı tercih etmeni tavsiye ederim mesela ben de bu sıralarda tam bir pc toplayacağım ve benim şu an sana önerdiğim sistemin senin son attığından iyi olduğunu düşünüyorum çünkü 2gb ekran kartı hiçbir yere götürmez benim fikrim
ama ben çok üst segmentlerde birşey istemiyorum çalıştaracağım tek şey csgo.Harici birşey çalıştırmayacağım.

ama ben çok üst segmentlerde birşey istemiyorum çalıştaracağım tek şey csgo.Harici birşey çalıştırmayacağım.
yine de o ekran kartı ile fazla drop yersin çünkü zaten işlemci değil ki senin o oyunlarda takılmadan grafik almanı sağlayan şey ekran kartı ve o ekran kartı bilmiyorum yani emin değilim ben senin yerinde olsam yapabiliyorsan eğer biraz daha bekleyip üsüne az daha koyup hem işlemci hem de ekran kartını yükselt
csgo yüksek grafik isteyen bir oyun

Yeni konular

Geri
Yukarı