CS:GO Oynarken Ekran Kararıyor

celikensar816

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba CS:GO rekabetçi oynarken aniden drop girip ekran karariyor. Alt Tab yapip masaustune geliyorum tekrar CS'ye girince masaustu ikonlari 800p gibi bir sekilde buyumus olarak karsima çıkıyor. Yine Alt Tab yapip masaustune gelince düzeliyor. Çok sıklıkla olmuyor arada oluyor. Oyunda çikip tekrar girince düzeliyor. Sorun nedir? Hatta o ekran gelince oyun devam ediyor. Sadece ses geliyor. Sıkınca sıkma sesim yürüyünce yürüme sesim hep duyuyorum fakat ekran yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 var Update güncellemesi yapinfa yapiyor yapoyor en son yeniren baslatilinca geri aliniyor yazip geri aliyor guncellemeleri.

Windows 7 yerine 8.1 kurmanızı öneririm Windows 7 desteği kesildiği için güncelleştirmeleri hatalı yüklüyor olabilir.

Windows 7 yerine 8.1 kurmanızı öneririm Windows 7 desteği kesildiği için güncelleştirmeleri hatalı yüklüyor olabilir.
Windows 8.1 oyunlardaki fps düşürürmü veya sistemim yavaşlarmi çok yeni bir sistemim yok 5 senelik bir sistem
Windows 8.1 oyunlardaki fps düşürürmü veya sistemim yavaşlarmi çok yeni bir sistemim yok 5 senelik bir sistem
Gecenlerde windows 10 kurdum fps 10 fps düştü ve pc nin ilk acileiginda kendine gelmesi baya yavaşladi

Windows 8.1 oyunlardaki FPS düşürürmü veya sistemim yavaşlarmi çok yeni bir sistemim yok 5 senelik bir sistem.

Gecenlerde Windows 10 kurdum FPS 10 FPS düştü ve PC'nin ilk acileiginda kendine gelmesi bayağı yavaşladi.

Windows 10 ağır gelir hocam sisteminiz tam nedir Windows 8.1 4-5 FPS düşürür fakat emin olun Windows 7'den kat kat iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı