CS:GO Oynarken Görüntü Gelmiyor

Çerekos

Decapat
Yer
Paradis Adası
Daha fazla  
Ekrana görüntü gelmiyor ama kasa çalışmaya devam ediyor. Bu önceden yoktu PC'yi temizledikten 3-5 gün sonra gerçekleşti. Ekran kartı AMD ATI 3800 Series, işlemcim Intel Xeon. Yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekrana görüntü gelmiyor ama kasa çalışmaya devam ediyor. Bu önceden yoktu PC'yi temizledikten 3-5 gün sonra gerçekleşti. Ekran kartı AMD ATI 3800 Series, işlemcim Intel Xeon. Yardım eden herkese teşekkürler.
Bence pcnin içini açmanızla alakası olmayabilir.Bir ara bendede bu hatayı verdi CS:GO yu açarken siyah ekranda kalıyordu internette çözüm olarak ekran kartını güncellemeyi göstermişler fakat ben çözümü oyunu silip yüklemekte buldum.

Bence pcnin içini açmanızla alakası olmayabilir.Bir ara bendede bu hatayı verdi CS:GO yu açarken siyah ekranda kalıyordu internette çözüm olarak ekran kartını güncellemeyi göstermişler fakat ben çözümü oyunu silip yüklemekte buldum.
Ben kaç kere yukledım sıldım olmadı
Görüntü tamamen mi gidiyor? Oyunu alta çekemiyor musunuz?
ekran gidiyor kasa çalısıyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı