CS:GO oynarken işlemci sıcaklığı 85 derece üstüne çıkıyor

kadir polat

Centipat
Daha fazla  
Normalde CS gırdıgım zaman 65-75 arası olurdu sıcaklıgım ama bugun 85'in ustune cıkıyor. Neden olabılır? Laptop kullanıcısıyım.

Hayır ama programına gırdıgımde bugun daha fazla ısındıgını gordugum için konu acmak ıstedım.

Garantisi devam ediyor zaten bir telefon açıp cihazı bakımı ve termal macun değişimi yaptırmak istediğinizi söyleyin. Teknik servis ilgilenecektir.

En kötü süpürgeyi düşük devirde çalıştırarak fan ızgaralarından tozları çekebilirsiniz.
Ama garantiye göndermek en mantıklısı.

Normalde CS gırdıgım zaman 65-75 arası olurdu sıcaklıgım ama bugun 85'in ustune cıkıyor. Neden olabılır? Laptop kullanıcısıyım.
Hocam Masaüstü bilgisayar herhalde ama 85 derece pek normal değil. Ben Laptop kullanıcısıyım. Bende CS:GO'da Fanlar çalışınca en fazla 88 dereceyi gördüm. Bakımını yapın mutlaka.

Hocam masaüstü bilgisayar herhalde ama 85 derece pek normal değil. Ben laptop kullanıcısıyım. Bende CS:GO'da fanlar çalışınca en fazla 88 dereceyi gördüm. Bakımını yapın mutlaka.

Yok laptop kullanıyorum.
Garantisi devam ediyor zaten bir telefon açıp cihazı bakımı ve termal macun değişimi yaptırmak istediğinizi söyleyin. Teknik servis ilgilenecektir.

En kötü süpürgeyi düşük devirde çalıştırarak fan ızgaralarından tozları çekebilirsiniz.
Ama garantiye göndermek en mantıklısı.

Bugun bir tam tarama yaptım. O sırada ıslemcı %103 kullanıma kadar cıktı. Bundan dolayı bir sorun olabılır mı acaba?

Yok laptop kullanıyorum.
Masaüstü Bilgisayarlar bölümünde konu açmışsınız onun için demiştim :)

Hocam Laptoplarda bu tür ısınmalara bir şey denemez açıkcası. Yani bir sürü forum mesajı okudum. Sorular sordum hemen hemen herkeste laptop işlemcileri ısınır dedi ama 90 küsür dereceler tehlike oluşturur diyorlardı.

Masaüstü bilgisayarlar bölümünde konu açmışsınız onun için demiştim :)

Hocam laptoplarda bu tür ısınmalara bir şey denemez açıkcası. Yani bir sürü forum mesajı okudum. Sorular sordum hemen hemen herkeste laptop işlemcileri ısınır dedi ama 90 küsur dereceler tehlike oluşturur diyorlardı.

Kusura bakmayın gozden kacırmısım. Henuz hiç 90'lara cıkmadım. Zaten bugune kadar da hiç boyle ısınmazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı