CS:GO oynarken mavi ekran hatası

necatitasar

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance LPX CMK16GX4M2D3600C16 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16
SSD veya HDD modeli
Samsung 970 Evo Plus 250GB
CS:GO oynamak istediğim zaman bir süre sonra mavi ekran hatası ile karşılaşıyorum. Daha öncesinde CS:GO yerine günlük web gezintisi ve Knight Online oynarken herhangi bir sorun ile karşılaşmamıştım. Mavi ekran hata ekranı %0 olarak kalıp tamamlanmadığı için herhangi bir minidump dosyası oluşturulmuyor ve bu sebeple paylaşamıyorum. Elimde mavi ekran hata ekranına ilişkin bir görsel var onu paylaşabilirim.

Sistem bileşenlerim;
Corsair Vengeance LPX CMK16GX4M2D3600C16 16 GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16.
ASUS TUF Gaming Z490 Plus (Wi-Fi)
Intel i5 10600KF.
ASUS Dual 3060 Ti.
Samsung 970 EVO Plus 250GB.

Rica ederim. Son durumu mutlaka bildirin :)
kapatmadan önce merak ettiğim bir şey var; 3 gün boyunca knight online açık bir şekilde kaldır hiç sorun yaşamadım. CS:GO ve PUBG oynamak istediğim zaman karşıma çıktı. Neden gün içerisinde kullanırken böyle sorunlarla karşılaşmamış olabilirim acaba?

Her an olacak diye bir kaide yok maalesef.
yük ile ilgili olabilir mi acaba? knight online gpu'dan ziyade cpu kullanan bir oyun çünkü. kendim merak edip furmark testi de yaptım o esnada bir hata vermedi mesela. merak ediyorum sadece.

gpu tweak 3 programı ile manuel olarak fan ayarlarını %100, bios üzerinden pcie ayarını gen2 yaptım occt testini bu şekilde başlattıktan sonra 15 dakika kadar herhangi bir hata ile karşılaşmadan devam etti ve sonra testi durdurdum. 15 dakikalık test süresince gpu temperature 63, hot spot ise 75-76 derecelerdeydi. bunlar vardığımız sonuçta herhangi bir değişikliğe götürür mü bizi acaba? @claus

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı