CS:GO oynarken sistemin kilitlenmesi

Dhewsob

Hectopat
Bilgisayarımla birçok oyunu oynadım.(Far Cry 5, Watch Dogs 2, GTA 5, Battlefield V vs.) fakat ne zaman CS:GO oynamak istesem bazen 5 bazen 30 dakika sonra monitör tek renk olup bilgisayarı kilitliyor ve cızırtı kulaklığa cızırtı sesi geliyor. Belki yüksek FPS aldığım içindir deyip FPS'i 150 civarına sabitlemeyi denedim fakat sonuç aynı. Eskiden sorunsuz bir şekilde oynuyordum fakat son zamanlarda oynayamıyorum.

Sistemin özellikleri:
Ekran kartı: MSI Armor RX 570 OC.
İşlemci: Intel Xeon X5675 (4.2 GHz OC herhangi bir mavi ekran sorunu vs. yok)
RAM: Crucial Ballistix 4x2 GB 1608 MHz.
PSU: High Power HP-500-A12S.

Ekran kartının Driver'ini açıp sağ taraftan güncelleme ekranına bakar mısınız? Eğer güncelleme varsa yapın.

Son güncelleme çıktığında yapmıştım şu an bir güncelleme daha var ama güncelleme notlarını okuduğumda işime yarayacak herhangi bir şey göremedim bir sonraki güncellemeyi bekliyordum açıkcası.
Başlatma seçeneklerindeki kodları silip dene.

Onu da denedim o da işe yaramadı.
Diğer monitörümü OC yaparken patlattığım için şu anda tüplü monitör kullanıyorum 1280X1024 çözünürlükte başlarda sorun yoktu bu monitörle de sorun bununla ilgili olabilir mi?

Son güncelleme çıktığında yapmıştım şu an bir güncelleme daha var ama güncelleme notlarını okuduğumda işime yarayacak herhangi bir şey göremedim bir sonraki güncellemeyi bekliyordum açıkcası.

Onu da denedim o da işe yaramadı.
Diğer monitörümü OC yaparken patlattığım için şu anda tüplü monitör kullanıyorum 1280X1024 çözünürlükte başlarda sorun yoktu bu monitörle de sorun bununla ilgili olabilir mi?
Olabilir. Masaüstü çözünürlüğünle oyun çözünürlüğünü aynı yapıp oynamayı dene

Geri
Yukarı