CS:GO Oynayarak Bedava Skin Kazanma

Cebrail Ekici

Kilopat
Yer
Kilis
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet arkadaşlar yeni bir bedava skin konusuyla karşınızdayım. İlk önce vereceğim linkten giriş yapıyorsunuz.
Adım: 1
zengaming
Adım: 2
step-1.jpg

Adım: 3
step-2.jpg

Adım: 4 (Gerekli alanları doldurarak kayıt olun.)
step-3.1.jpg

Adım: 5 (Gerekli alanları doldurarak profil oluşturun.)
step-3.jpg

step-4.jpg

Adım:6 (Buradaki link sizin referans linkiniz bunu arkadaşlarınızla paylaşıp onların da bu siteye kayıt olmasını sağladığınızda 50 zen puanı gelecek size.)
step-5.jpg

Adım: 7 (Gösterildiği gibi Europe kısmını seçin.)
step-6.jpg

Adım: 8 (Steam profilinizle giriş yapın.)
step-7.jpg

Adım: 8 (Play now butonuna basarak sistemin sizi bir rakiple eşleştirmesini bekleyin.)
step-8.jpg

Son Adım: (Sistem sizi bir rakiple eşleştirdiğinde aşağıdaki gibi bi ekranla karşılaşacaksınız. İster "Start" butonuna basın isterseniz de oyundan konsolu açıp "connect ... ... ... .. " yazan kısmı yapıştırın.)
step-9.jpg

Hocam peki yenemezsek de skin gelir mi? Ve skin gelirse nerden yaparız? Ben oynadım ve kaybettim. Skin geldi mi bilmiyorum.

Sitenin sol tarafında "LEADERBOARDS" var orada birinci olunca skin veriyor galiba. Diğer türlüde zen puanı toplayıp skin alabilirsin.

O kadar uğraşıp leaderboard da birinci sıraya gelip skin kazanana kadar oyun içi seviye atladıkça zaten level atladıkça skinli silahlar düşüyor. Ayrıca siteye Steam hesabıyla giriş yapmak ne kadar güvenilir olabilir.

Kardeşim ister gir ister girme o kadar insan steam hesabıyla giriş yapmış sıkıntı olmamış, sende olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı