CS:GO oyun arkadaşı arıyorum

Yanlış anlamayın hocam, ben de oynayacak kişi arıyorum ama takım arkadaşlarım oyunu benim kadar kaale almayacaksa giremem. Ben de sizin gibi çok ciddiye almıyorum trol de oynamıyorum.
Umarım iyi bir oyuncu bulursunuz.

Hocam postu okumamışsınız galiba maksat eğlenmek yanına bir de Win alırsak tadından yenmez elbette.

Hocam postu okumamışsınız galiba maksat eğlenmek yanına bir de Win alırsak tadından yenmez elbette.

Kazanacağız diye moral bırakmayan insan aramıyorum.

Yani amaç iyi oynamak değil ki bende iyi oynayan birini aramıyorum denk gelirse gelir bilemem.

Kazanacağız diye moral bırakmayan insan aramıyorum.

Yani amaç iyi oynamak değil ki bende iyi oynayan birini aramıyorum denk gelirse gelir bilemem.
Elbette gönderini okudum. Sadece ek bilgi almak istedim.
Biz 2-3 kişi giriyoruz mesela, kalanını oyundan bulmak zorunda kalıyoruz.
Hadi diyelim Türk geldi, adam hiç info vermiyor mesela. Yanlışını söyleyince ters bir yanıt verebiliyor.
Gereksiz yere oyunu satabiliyor ya da fazla ciddiye alıp soğutabiliyor.

Biz birbirimize hakaret etmiyoruz. Yanlış görürsek söylüyoruz. Bağırmadan, kalp kırmadan.
Ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım. Biz Çift keleş-Güzide arasıyız.
Ben her gün girebilecek kadar müsait oluyorum genellikle ama arkadaşlarım değiller.
Ekstra oyuncu lazım oluyor diye buraya yazmak istedim.

Hacı bende düzgün takım arkadaşı arıyorum 5 maçın 4'ü lose geliyor düzgün ekip olsa alacağımıza inanıyorum. Bende konu açmıştım rankım lemdi şimdi mg ye kadar düştüm düzgün dediğiniz gibi oynarsak ekip oluşturabiliriz.

Sorularımı yanıtlarsan sevinirim.
Argo kelimeleri ne sıklıkla kullanıyorsun?
Steam profilini paylaşır mısın? Profilin gizliyse kaç saatin var?
Daha önce hile vb. program veya bug kullandın mı?
Oyunu ne derece ciddi oynarsın?
Ne derecede ve sıklıkla tilt olursun?
Genellikle hangi silahları kullanır, hangi haritada oynarsın?
İlk raundu kaybettikten sonra 2700$ paran varsa ne yaparsın?
Mail adresi yazda çocuk cv göndersin :D

Arkadaş kodunu bırakırsan eklerim biz cumaları yayın da yapıyoruz beraber gireriz eğlenelim yeterli win önemli değil.

Sorularımı yanıtlarsan sevinirim.
Argo kelimeleri ne sıklıkla kullanıyorsun?
Steam profilini paylaşır mısın? Profilin gizliyse kaç saatin var?
Daha önce hile vb. program veya bug kullandın mı?
Oyunu ne derece ciddi oynarsın?
Ne derecede ve sıklıkla tilt olursun?
Genellikle hangi silahları kullanır, hangi haritada oynarsın?
İlk raundu kaybettikten sonra 2700$ paran varsa ne yaparsın?

Hocam keleş 2'den düşmüş biri olarak bende ciddi oyun arkadaşı arıyorum. Steam hesabım bu arkadaş eklerseniz konuşabiliriz.

Geri
Yukarı