Çözüldü CS:GO oyun ayarları gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

raiwezzs

Hectopat
Daha fazla  
Bu böyle bazen oluyor, arada yaptığım CFG gidiyor tüm oyun ayarları sıfırlanıyor. Böyle olduğu için benim Crosshair'de gidiyor ayarlarda. Kendisi otomatik sıfırlanıyor benim bir etkim yok. Bunu nasıl çözerim?

Çözüm
Bilgisayarın C diskinden kullanıcılarda profilin Türkçe harf kullanıyorsa olabilir. CS:GO ayarların belgelerde saklanıyor belgeler de kullancııların içinde kullanıcılarda bilgisayarın isminin içinde ö ü i vs varsa kaydetme yerini bulamayıp tekrar baştan başlatıyor, sadece CS değil farklı oyunlarda da muhtemelen olur onu değiştirsen iyi olur. Eğer hata o değilse bilmiyorum.
Bilgisayarın C diskinden kullanıcılarda profilin Türkçe harf kullanıyorsa olabilir. CS:GO ayarların belgelerde saklanıyor belgeler de kullancııların içinde kullanıcılarda bilgisayarın isminin içinde ö ü i vs varsa kaydetme yerini bulamayıp tekrar baştan başlatıyor, sadece CS değil farklı oyunlarda da muhtemelen olur onu değiştirsen iyi olur. Eğer hata o değilse bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı