Çözüldü CS:GO oyun dosyaları geçersiz ya da imzasız hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

333657

Hectopat
Makaleler
9
Oyunu bugün açınca "oyun dosyaların geçersiz imza ya da imzasız olduğu tespit edildi. VAC korumalı sunucularda oynayamazsınız"
Hatasını aldım. Hiçbir program yüklememiştim.
CS:GO'yu silip tekrar yükledim ( el ile artıkları da temizledim.) sonuç= işe yaramadı.
Başlatma seçeneklerini silip açtım. Sonuç= işe yaramadı.
Bazı forumlarda crackli oyunlar varsa buna neden olabilir demişler. Crackli oyunum yok.
Virüs taraması yaptım eğer eskiden kalma crackli oyun varsa silsin diye hiçbir şey çıkmadı.
Oyuna müdahale eden bir program yok. Sadece virüs programım var. Ve kapatsam da
bir şey değişmiyor.
Yardımlarınızı bekliyorum.
NOT: yazmayı unutmuşum. İlk bunu yaşadığımda dosyaları doğruladım. 50 civarı dosyayı yeniden indirdi fakat sorun çözülmedi. Ondan sonra silip tekrar yükledim.

Çözüm
''-untrusted'' yazdım sonuç hala böyle:
hata.PNG

Hepinize yardımınız için teşekkür ederim.
Bir önceki beta sürümüne ''1.37.5.9'' dönünce düzeldi.
Dün gelen güncelleme ile artık 3. parti yazılımlar engelleniyor. Yani Valve tarafında resmi olarak onaylanmamış ve CS:GO'yu etkileyen bir yazılım kullanıyorsan (performans artırıcı uygulamalar, oyunun grafik ayarlarını değiştiren yazılımlar, contrast/color lut vs..) bunlar yeni gelen güven faktörü ile engelleniyor. Bu sorunu aşmak için ise güven faktörünü isteye bağlı artık açma kapama özelliği getirildi.

-untrasted başlangıç komutu ile. Ama bunu aktif ettiğinde seninde güven faktörünün etkileneceğini ve karşına ona göre rakipler çıkacağını belirtiyor.

Beta sürümü deneyeyim teşekkürler.
Bu arada arkaplandaprogram yok.
Dün gelen güncelleme ile artık 3. parti yazılımlar engelleniyor. Yani Valve tarafında resmi olarak onaylanmamış ve CS:GO'yu etkileyen bir yazılım kullanıyorsan (performans artırıcı uygulamalar, oyunun grafik ayarlarını değiştiren yazılımlar, contrast/color lut vs..) bunlar yeni gelen güven faktörü ile engelleniyor. Bu sorunu aşmak için ise güven faktörünü isteye bağlı artık açma kapama özelliği getirildi.

-untrasted başlangıç komutu ile. Ama bunu aktüf ettiğinde seninde güven faktörünü etkileneceğini ve karşına ona göre rakipler çıkacağını belirtiyor.
-untrusted* mi olacak?galiba yanlış yazdınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı