CS:GO oyuna girerken siyah oluyor ve monitör kapanıyor

Cagatay2nd

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna girerken siyah ekranda 2, 3 saniye kalıyor ve no signal yazıyor. Monitör tekrar yeşil yanıyor fakat ekrana bir şey gelmiyor ardından tekrar no signal diyor. Aynı şey döngü şeklinde devam ediyor. Ancak bilgisayarı kapatırsam düzeliyor. Düğmesinden kapatmakta doğru bir kapatma olmadığından bazı uygulamalar düzgün başlamıyor. Ne yapmalıyım?
Ekran kartım: GTX 1050 Ti.
İşlemci: R3 2200G.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar aynı sorunu bende yaşıyorum bir kaç gün önce evi taşıdım ve yeni eve gelip bilgisiyarı kurduktan sonra cs girmeye çalıştığım zaman monitörüm sürekli açılıp kapanıyor bazen bu 3 saniye bazen 10 15 saniye sürüyor bilgisayarı açıp kapatmam bir işe yaramıyor ekran kartım güncel sistem dosyalarını doğruladım kablodan sıkıntıdır diye kablosunu değiştim fakat bir türlü çözüm bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim
Ekran kartım : GTX 1050 Ti
İşlemci : i5 2320
Oyuna girerken siyah ekranda 2, 3 saniye kalıyor ve no signal yazıyor. Monitör tekrar yeşil yanıyor fakat ekrana bir şey gelmiyor ardından tekrar no signal diyor. Aynı şey döngü şeklinde devam ediyor. Ancak bilgisayarı kapatırsam düzeliyor. Düğmesinden kapatmakta doğru bir kapatma olmadığından bazı uygulamalar düzgün başlamıyor. Ne yapmalıyım?
Ekran kartım: GTX 1050 Ti.
İşlemci: R3 2200G.
Dostum merhaba 2 gündür bende aynı sorunu yaşıyorum ev taşıdıktan sonra bu olmaya başladı odam büyük olduğundan dolayı uzun kablolu bir üçlü çekmiştim oda dandik birşey dün baya aratırma yaptıktan sonra nedenin 3lü prizden dolayı olduğunu gördüm değiştikten sonra sorunum giderildi sende bir dene istersen eski veya kötü bir priz kullanıyorsan elektrik akımı düzgün iletilmediğinden dolayı öyle oluyormuş dilersen birde öyle dene

Son düzenleme:

Geri
Yukarı