CS:GO oyuncu aramada kimse yok

CS:GO oyuncu aramada kimse yok. En son hesabım çalındı ve daha sonra geri aldım, 1 aydır bu şekilde Boost yaptırdım olmadı. Uyarı gelmiyor ama oynayacak kimse yok.
Haliyle oynanmıyor tabii, yardım edebilirseniz sevinirim.
Oyunlara girip övgü almaya bakın. Takas yapabilirsiniz ayrıca. Güven faktörünüz düşüktür.

Oyunlara girip övgü almaya bakın. Takas yapabilirsiniz ayrıca. Güven faktörünüz düşüktür.
övgü boost yaptırdım 200 dü 720 oldu yorum boost steam level attırdım pazardan alışveriş yaptım çizim vitrini beğeni ve favori boostu aldım aklına gelebilecek her şeyi 3k saatim var cs de olmuyor yani mail attım trust feedback adlı valveye hala bir gelişme yok

övgü boost yaptırdım 200 dü 720 oldu yorum boost steam level attırdım pazardan alışveriş yaptım çizim vitrini beğeni ve favori boostu aldım aklına gelebilecek her şeyi 3k saatim var cs de olmuyor yani mail attım trust feedback adlı valveye hala bir gelişme yok
Oyunda övgü basmaktan söz ediyorum. Eğer yaptıysanız bir süre oynayın düzelir. Bu arada övgü yapıp yendien oyundan çıkma veya rapor edildiyseniz daha çok övgü yapmanız gerekiyor.

Takas yapmayı da deneyin.

Oyunda övgü basmaktan söz ediyorum. Eğer yaptıysanız bir süre oynayın düzelir. Bu arada övgü yapıp yendien oyundan çıkma veya rapor edildiyseniz daha çok övgü yapmanız gerekiyor.

Takas yapmayı da deneyin.
oynamak için giriyorum solo atıcam en az 12 dk beklemem gerek ve oyunu buldu giriyorum karşıya hile zevksiz ruslarla birlikte saçma bir oyun sırf bu yüzden oynamıyorum sanki birisi kör düğüm atmış gibi çözülemiyor

bugünden itibaren kesinlikle oyuna giriş yapmıyacağım 7 kasımda tekrar bakıcam yardımınız için çok teşekkür ederim yine çözümü bilen varsa yardım ederse sevinirim bakalım görücez

edit: hala düzelmedi yardım ederseniz sevinirim

Son düzenleme:
Ölü konuyu açtığım için özür dilerim. Hala düzelmedi mi? Bende de aynısı vardı düzelir gibi oldu düzelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı