CS:GO oyundan atıyor

Cann Demir

Centipat
Yer
SAMSUN
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen
CS:GO, Valorant, GTA 5 gibi oyunlarda direkt masaüstüne atıyor. Process Monitor dosyasını paylaşıyorum.

Şu anda sadece CS:GO dosyası var.

Rapora baktım, pek bir şey çıkaramadım. Process Monitor raporuna tekrar baktım. Korsan bir işletim sistemi kullanıyorsunuz sanırım. Bu başlı başına bir sorun. Temiz kurulum yapmanız şu an yapacağınız ilk şey olacaktır. Ek olarak, CCleaner gibi yazılımları da kullanmayın.

Son yolladığınız raporda açılır hale geldi.

Hatalı modül yolu: D:\Yeni klasör\GTAV\GTA5.exe

Bu dosyaya göre yüklediğiniz oyunlarda problem var fakat sisteminiz çok sağlıklı gözükmüyor aşırı hata bildirimi mevcut. Sistemde veya GPU'da O.C var ise bunları kaldırın ve BIOS ayarlarını bir sıfırlayıp öyle gözlemleyin.

Sorun devam ediyorsa önerim çok uğraşmadan temiz bir kurulum yapmanız.
Ek olarak etiketlemeniz problem değil, siz bir şey sunmadan size kimse yardım edemez.

Son yolladığınız raporda açılır hale geldi.

Hatalı modül yolu: D:\Yeni klasör\GTAV\GTA5.exe

Bu dosyaya göre yüklediğiniz oyunlarda problem var fakat sisteminiz çok sağlıklı gözükmüyor aşırı hata bildirimi mevcut. Sistemde veya GPU'da O.C var ise bunları kaldırın ve BIOS ayarlarını bir sıfırlayıp öyle gözlemleyin.

Sorun devam ediyorsa önerim çok uğraşmadan temiz bir kurulum yapmanız.
Arkadaşın mavi ekran sorunları da varmış. O.C falan uğraşmadan direkt temiz kurulum daha mantıklı gözüküyor.

Bana da öyle geldi. Enes'in süper güçleri olduğunu bilmiyordum.

İfşalandık... Boşuna mı +250 çözümüz? 🤫

Şaka bir yana dump dosyası gereksiz uzun geldi bana. Oyun açılıp kapanıyorsa bu kadar uzun bir ProcMon dosyası olmaması gerekirdi.

Oyunlarınızı Türkçe harf içeren klasörlere kurmayın lütfen. Ek olarak ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp güncel ve WHQL sürüm sürücü kurun. Sorunun devamı halindeyse sisteme temiz kurulum yapabilirsiniz zira sistemde KMS kullanıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı