İşletim sistemi
Windows 10

TÇB

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
2
CS:GO'da harita değişince ve yaklaşık 20-25 dakika oynadıktan sonra oyun kendi kendine donuyor ve kapanıyor. Bazen masaüstüne atıyor fakat çözünürlük 1024x oluyor ve imleç bir yerden sonra gözükmüyor. Bazen de oyun donduğu zaman donduğu ekranda kalıyor fakat oyun devam ediyor ve oyunun sesi gelmeye devam ediyor. DDU ile sürücümü kaldırdım ve dosyaları doğruladım. Şimdiden herkese teşekkürler. Sıcaklık değerlerim gayet iyi. Ekran kartım ve işlemcim Cyberpunk 2077'de 70 dereceyi geçmedi. Sistem özelliklerim;
  • Asus Cerberus GTX 1050 Ti
  • Intel i3 8100
  • ASUS PRIME B360M-A
  • GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı DDR4 3000 Mhz CL15
  • FSP Bluestorm PRO 500W
  • Seagate Barracuda 1TB

CS:GO'da harita değişince ve yaklaşık 20-25 dakika oynadıktan sonra oyun kendi kendine donuyor ve kapanıyor. Bazen masaüstüne atıyor fakat çözünürlük 1024x oluyor ve imleç bir yerden sonra gözükmüyor. Bazen de oyun donduğu zaman donduğu ekranda kalıyor fakat oyun devam ediyor ve oyunun sesi gelmeye devam ediyor. DDU ile sürücümü kaldırdım ve dosyaları doğruladım. Şimdiden herkese teşekkürler. Sıcaklık değerlerim gayet iyi. Ekran kartım ve işlemcim Cyberpunk 2077'de 70 dereceyi geçmedi. Sistem özelliklerim;
  • Asus Cerberus GTX 1050 Ti
  • Intel i3 8100
  • ASUS PRIME B360M-A
  • GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı DDR4 3000 Mhz CL15
  • FSP Bluestorm PRO 500W
  • Seagate Barracuda 1TB
Acaba Windows'unuz kaç bit?

Hocam grafik ayarlarında varsayılanı seçin bir de öyle deneyin. Driverların da güncel olduğunu varsayıyorum.
Güncel. Kaç kere kaldırdım sürücüleri ve en güncelini kurdum. Dediğinizi yapayım.
Lütfen linç atmayın, garip olacak ama Steam'i silip tekrar yükleyin.
Belki çözülür.
Bilgisayarımda bir sürü oyun ve ayar var. Steam ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı