CS:GO oyundan atma sorunu

marares

Hectopat
Arkadaşlar aşağıdaki videoda görüldüğü gibi CS:GO oyununda böyle oluyor. PUBG Rainbow gibi oyunlarda da Crash vererek aynı şekilde atıyor oyundan. Bunun çözümünü bulamadım ne yaptıysam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yokmu herhangibi bir şekilde yardımcı olucak biri koskoca forumda ?
hiç kimse yardım etmeyecek sanırsam peki

Son düzenleme:
Buraya tıklayarak Ram taraması yapın ve HD Tune ile Harddisk 'inizin tarayın. Bende de böyle olmuştu sebepsiz yere hata vermeden atıyordu. Sorun Ram 'den kaynaklanıyormuş. Çıkardım Düzeldi. Eğer Donanımsal Sorun yoksa;

• Oyunları Steam Kütüphanesinden dosya bütünlüğünü doğrulayın.
  • Virüs taraması yapın.
  • Oyun kapandığında hata dökümü Olay Görüntüleyicisi Dökümünü buraya aktarınız.

Hocam sizden rica ediyorum lütfen bir yardımcı olun. SSD var bende garantiye yollamıştım değiştirmişler sıfırını yollamışlar. RAM de değişmişti dosya doğrulama hikaye kısmı işin onu geçelim. Virüs olacağını sanmıyorum kaç kere format attım hata dökümünü nasıl paylaşacağım onu belirtir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizden rica ediyorum lütfen bir yardımcı olun. SSD var bende garantiye yollamıştım değiştirmişler sıfırını yollamışlar. RAM de değişmişti dosya doğrulama hikaye kısmı işin onu geçelim. Virüs olacağını sanmıyorum kaç kere format attım hata dökümünü nasıl paylaşacağım onu belirtir misiniz ?
Buraya paylaşın.

Hocam daha önceden Windows üzerinden RAM testi yapmıştım sorun çıkmamıştı. Bir de sizin tavsiyeniz üzere memtest86 programı ile RAM'ı test ettim yine sorun çıkmadı. HDD Tune ile bad sector taraması yaptım benim SSD'yi onda da sorun çıkmadı. Sizce bu sorun neyden kaynaklı olabilir? Sistem özelliklerimi yazıyorum aşağıya:
  • İşlemci: i5 6500
  • Ekran kartı: RX 480 4 GB
  • SSD: 240 GB
  • RAM: CORSAIR 8GB Vengeance Kırmızı DDR4 2400MHz CL16 Single RAM
  • Anakart MSI B150m Mortar Artic 2133 MHz
Bu lanet sorundan ne yaptıysam kurtulamadım hata raporu bu sanırsam:
kilitlenme sorunu.evtx

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı