CS:GO Pahalı skini nereden satmalıyım?

Abdullah Said

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim elimde 2000 küsur liralık M4A1-S Mavi Fosfor var. Öncelikle bu Skin Operasyon koleksiyonundan çıkan bir Skin olduğu için Operasyon bitince bir daha çıkarılamayacak yani Operasyon bittiği zaman Sizce fiyatı artar mı ve Sizce bu skini nerede satmam gerekiyor? Steam'de satmalı mıyım yoksa ByNoGame gibi platformlarda mı satmalıyım?

Satarsan birkaç ay sonra üzülmeye başlarsın keşke satmasaydım diye. 1-2 ay önce 1400 TL civarıydı şimdi +2000 TL. Daha operasyon bitmeden değerlendi sonrasını sen düşün.
Diğer soruya gelecek olursak parayı nakit çekmek istiyorsan byno tarzı sitelerde satabilirsin.
Onun dışında önce sen o parayla ne yapmak istediğine karar vermelisin sonra istediğin şeyi nasıl yapacağını konuşuruz :D
Kafanda yapmak istediğin bir şey yok gibi o yüzden bekletebilirsin ancak operasyon indirime girerse operasyon koleksiyonu skinleri bir düşüş dalgası daha geçirir buda değerlenme sürecini uzatır. Bende de o koleksiyondan bir çok skin var m4 mavi fosfor ve usp hedef görüldü dahil. Şimdiden +400$ kar ettim.

Kesinlikle satma, neden mi? Önceki operasyonların Gizli skinlerine yani pembe skinlerine bakarsan fiyatları dolar gibi uçuk bir şekilde artıyor ve artmaya devam edecek, en iyisi sen onu bir depoya veya başka bir hesaba aktar orada kalsın büyük bir miktarda para kazanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı