Çözüldü CS:GO PAK01_120 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Skyress

Kilopat
Yer
Duchy of Toussaint
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugün Dust II'de rekabetçi girdiğim zaman bu hatayı aldım. Dosyaları doğrula dedi doğruladım ve 115.5 MB'lık bir dosya indirdim. Ama yaptığımda tekrar aynı hatayı aldım. Bu hatayı nasıl çözebilirim? Daha önce böyle bir şey yoktu.

Dosya Ekleri

• bu ne hatası yav.png
    bu ne hatası yav.png
    3,8 KB · Görüntüleme: 53
Çözüm
VPK dosyası problemi oluyorsa o dosya bozulmuş demektir. VPK elzem bir şey. Bir nevi texture paketi gibi bir şey Source motorlu oyunlar için.

Steam > SteamApps > common > Counter-Strike Global Offensive > csgo klasörüne git, pak01_120.vpk'yı sil.

Ardından dosyaları doğrula, indirme yapacak ardından oyunun açılacaktır :)
Arkadaşlar bugün Dust II'de rekabetçi girdiğim zaman bu hatayı aldım. Dosyaları doğrula dedi doğruladım ve 115.5 MB'lık bir dosya indirdim. Ama yaptığımda tekrar aynı hatayı aldım. Bu hatayı nasıl çözebilirim? Daha önce böyle bir şey yoktu.
C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo dizinine gidin ve pak01_120.vpk dosyasını silin ardından dosyaları doğrula yapın.

VPK dosyası problemi oluyorsa o dosya bozulmuş demektir. VPK elzem bir şey. Bir nevi texture paketi gibi bir şey Source motorlu oyunlar için.

Steam > SteamApps > common > Counter-Strike Global Offensive > csgo klasörüne git, pak01_120.vpk'yı sil.

Çözüm

Çok teşekkürler dostum. Dediğini yapınca düzeldi. Tekrardan sağ ol.

Ama durup dururken neden böyle oldu, hala çözemedim.

Ama ayıp oldu beni seçmedin (!)
İnşallah başka bir sorunla karşılaşmazsınız.
Vallahi 2 tane seçme olsa ikinizi de seçerdim ama, arkadaş hem hatanın sebebini söyledi, hem de çözümünü. Kusura bakma dostum :D Sen de sağ ol. İnşallah dediğin gibi karşılaşmam. Başka sorunum olduğunda, seni seçmedim diye de yazmama yapmazsın umarım (!) :D

Geri
Yukarı