CS:GO para mı kazandırıyor?

Kozmos

Hectopat
CS:GO hiç oynamadım. Nasıl bir oyun? Milyarlarca lira para kazandığını iddia eden kişiler var. Hiç ilgimi çekmemişti bu zamana kadar, yeni gördüm ve merak ettim.

Milyarlarca lira para kazandığını iddia eden kişiler var.

Valve'ı mı satın almış? Oyunda sadece yatırım yapabilirsiniz, takas yapabilirsiniz, kasa açabilirsiniz, kumar sitelerinde oynayabilirsiniz veya operasyonda hesap kasabilirsiniz. Bunların hepsi 1 milyon bile kazandırması çok çok düşük ihtimal. Sizle dalga geçmişler yüksek ihtimal.

Cevap : Evet kazandırır.

Ne kadar kazandırır : E-Spor hariç diğerleri tamamen nasip kısmet işi.

Nasıl ?
E-Spor takımlarına girerek, Belirli sitelerde ticaret yaparak, Hesap kasarak, Kasa açarak vs vs.

500 saatim var ve kasa düşürmek olarak bakarsanız. 3 liranın üzerinde 3 kere falan çıkardım. Şansıma biri 12 lira biri 20 lira biri 50 liraydı. Takas falan olarak bakarsanız kazanabilirsiniz fakat düşündüğünüz kadar değil. Operosyanlarda iyi gelir elde edebilirsiniz belki.

500 saatim var ve kasa düşürmek olarak bakarsanız. 3 liranın üzerinde 3 kere falan çıkardım. Şansıma biri 12 lira biri 20 lira biri 50 liraydı. Takas falan olarak bakarsanız kazanabilirsiniz fakat düşündüğünüz kadar değil. Operosyanlarda iyi gelir elde edebilirsiniz belki.
Bende 200 TL kasa var :D Önceden çok kasa düşüyordu

CS:GO hiç oynamadım. Nasıl bir oyun? Milyarlarca lira para kazandığını iddia eden kişiler var. Hiç ilgimi çekmemişti bu zamana kadar, yeni gördüm ve merak ettim.
Yaz başında 300 liralık envanterim varken şu an 800 liralık envanterim var.

Yeteri kadar ilgi gösterirseniz kurak toprak bile bağ olur.

Peki sanmam önceden Valve oyunları kazandırıyordu özellikle Dota 2 ama şuan pek sanmıyorum. En fazla para yatırırsınız ondanda kasadan bıçak vs çıkar anca o zaman. Ki onuda çekemezsiniz steam hesabınızda durur.

Yeni konular

Geri
Yukarı