Steam CS:GO Paris 2023 kapsülü stoklanmalı mı?

Ve bence kapsüle yatırım yapmalısın zaten indirim bittiği gibi piyasası 8 ila 10 lira arasında olacak biraz daha bekletirsen daha da kar yaptırabilir.

Aynen öyle. 4 tane açtım 140 TL'lik 9ine holo çıktı. Zevke gelipte sürekli açmamak lazım. Kumar psikolojisi bu duracağın yeri bilmen lazım. Bence efsaneler çıkartma kapsülü, meydan okuyanlar çıkartma kapsülü mücadeleciler çıkartma kapsülü stoklanmalı.

Aynen öyle. 4 tane açtım 140 TL'lik 9ine holo çıktı. Zevke gelipte sürekli açmamak lazım. Kumar psikolojisi bu duracağın yeri bilmen lazım. Bence efsaneler çıkartma kapsülü, meydan okuyanlar çıkartma kapsülü mücadeleciler çıkartma kapsülü stoklanmalı.

Size katılıyorum. Ben yaklaşık 60 tane kapsül açtım ve içinden çıkan en pahalı şey 4 liraydı. Kuzenim oyunu oynamıyor dalgasına açtı kendi hesabında. 4.de vsm holo çıktı ve güncel fıyatı 1200 TL ama o bütün parayla kapsül açt. Yatırım yapmasını söyledim fakat piyasa umurunda olmadığı için umurunda olmadı yani tamamen kumar. Kapsül açmak çok büyük risk. Açmak yerine tutup satıp kar edebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapsüller gitmiyor lütfen yanlış bilgi vermeyelim. Topluluk pazarında satışı devam ediyor.

O kadar da değil yani. Azıcık Steam'le ilgisi olan bunu bilir zaten o kadarınıda bilirsiniz diye düşündüm. Ama 6.55'ten alamayacaksınız en az 8,9 srası piyasada olacak çok kısa süredede 10ları görür çünkü içindeki stickerler arka plansız güzel stickerlar var.

Şu anda bile 7.50 piyasası siz düşünün

O kadar da değil yani. Azıcık Steam'le ilgisi olan bunu bilir zaten o kadarınıda bilirsiniz diye düşündüm. Ama 6.55'ten alamayacaksınız en az 8,9 srası piyasada olacak çok kısa süredede 10ları görür çünkü içindeki stickerler arka plansız güzel stickerlar var.
Evet zaten bu yüzden stokluyorlar.

Çıkartma ve kapsüller uzun zamanlı yatırımlardır düşüşü feci olur ama yükselişi acayip olur size tavsiyem stickerı satın sattığınız stickerla kapsül alıp 10 sene bekletin stoklar eridiğinde bana teşekkür edeceksiniz.

Çıkartma ve kapsüller uzun zamanlı yatırımlardır düşüşü feci olur ama yükselişi acayip olur size tavsiyem stickerı satın sattığınız stickerla kapsül alıp 10 sene bekletin stoklar eridiğinde bana teşekkür edeceksiniz.

Ben zaten yaklaşık 20 kapsülü falan asla satmayı düşünmüyorum stram pazarında birşrey ne kadar nadirse o kadar pahalıdır o yüzden tutmak mantıklı. Ve ben mapsül fiyatının oyundan kalktıktan sonra düşüceğini sanmıyorum, tek bir senaryo var onun için CS'nin ölmesi lazım.

Ben zaten yaklaşık 20 kapsülü falan asla satmayı düşünmüyorum stram pazarında birşrey ne kadar nadirse o kadar pahalıdır o yüzden tutmak mantıklı. Ve ben mapsül fiyatının oyundan kalktıktan sonra düşüceğini sanmıyorum, tek bir senaryo var onun için CS'nin ölmesi lazım.

Size tavsiyem CS:GO kasası alıp kapsülleri kilitlemek gözünüz kapsüllerde kalıp ya açmak istersiniz ya da satmak. 20 kapsül gayet iyi benim ayrıyeten demek istediğim bu çıkarmış olduğunuz sticker zaten değer kazanır ama bu sticker satıp bu sattığınız fiyattan ayrıca başka kapsüllerde alabilirsiniz tabii orası size kalmış iyi stocklar şimdiden.

Şu anda bile 7.50 piyasası siz düşünün
Şu anda pazarda gördüğün fiyatın 7 küsür olmasının sebebi zaten fiyattan komisyon düştüğünde kapsülün oyun içi fiyatına denk gelmesi. İndirim bittiğinde oyun içindeki satış biter serbest piyasaya döner. Ayrıca halihazırda 3 major arkaplansız çıktı zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı