Steam CS:GO Paris 2023 kapsülü stoklanmalı mı?

Yaw 4 olsun illaha yükselecek hocam. Siz sanıyor musunuz ki fiyatı artan her kapsül hep yükselişteydi. Berlin kapsülünü 22 den aldım 11 TL'ye kadar düştü. Şimdi 50 TL.
Ya hocam şimdi satsın 4 olunca alsın diyorum bende. Uzun vadede zarar etmezsiniz zaten ama boşu boşuna yüksekten almanın lüzümu olmadığını düşünüyorum.

Hocam indirim şak diye bitmeyecektir. Bu yüzden satsın diyorum fiyatı düşmezse gene alabilir.
İyi dediniz de hocam o indirim bitmeden bu kapsül 4 TL gibi rakamları görmez. İndirim bittikten aşağı yukarı 1 2 hafta sonra o fiyatlara düşer düşeceği varsa. Düşecek olsa bu kadar sürede o paralara ulaşırdı zaten denge sağlanması için birşekil o indirim bitmeden 6 7 TL aşağısına düşmemesini sağlıyorlar o kapsülün.

İyi dediniz de hocam o indirim bitmeden bu kapsül 4 TL gibi rakamları görmez. İndirim bittikten aşağı yukarı 1 2 hafta sonra o fiyatlara düşer düşeceği varsa. Düşecek olsa bu kadar sürede o paralara ulaşırdı zaten denge sağlanması için birşekil o indirim bitmeden 6 7 TL aşağısına düşmemesini sağlıyorlar o kapsülün.
Yine de şuan almanın hiçbir mantığının olmadığından eminim 😅. Sonra alsa ne değişir ki işi garanti olur.

Yine de şuan almanın hiçbir mantığının olmadığından eminim 😅. Sonra alsa ne değişir ki işi garanti olur.
İyi de hocam o paralara düşeceğinden emin miyiz sanki? Düşer gibi duruyor da şahsen ben o riske girmezdim. Düşmez falan ortada kalırız vallahi. Bu arada konudan bağımsız Stockholm 2021 Nuke hatıra paketi elde tutulmalı mı? Yoksa satıp onu da bütçeye katmalı mıyım? Gerçi şuan satsam 3 5 TL zarar ederim ama biraz beklerim olmadı. @1.Elizabeth

Yeni konular

Geri
Yukarı