CS:GO patates grafik yapma 2020

Evet yapabilirsiniz. Size ban yada yasaklama alacağınızı söyleyenlere inanmayın. AMD Ekran kartına sahipseniz; başlatı açıp çalıştırı açın (winkey + r) daha sonra şu yolu takip edin HKEY LOCAL MACHINE > System > CurrentControlSet > Control > Video > ardından karmaşık klasör isimlerine sahip dosyalar göreceksiniz, içersinde UMD yazan bir klasör görürseniz tıklayın ve sağ tarafta açılan bir çok ayar göreceksiniz, burada sağ tıklayıp Yeni > Yeni Dize Değeri diyin ve ismine "LodAdj" adını verin Değer Verisi Kısmına 1 ila 10 arasında bir sayı yaz, sayı ne kadar büyükse grafikler o kadar pattis olacaktır. Bu ayar tamamen AMD ekran kartının izin verdiği ve oyun sistemine zarar vermeyen bir uygulamadır gönül rahatlığıyla yapabilirsin. Nvidia kullanıyorsanda youtube üzerinden "CS:GO nvidia best performance settings" yazarak driverini oyun için görüntü kalitesini en iyi performans seviyesine getirebilirsin. İyi eğlenceler.

Ben Intel HS Graphics 2000 kullanıyorum keşke harici ekran kartı olsa neyse yoksa yapcak bir şey yok bir de eski olanlar oluyor ama FPS artmıyor.

Evet yapabilirsiniz. Size ban ya da yasaklama alacağınızı söyleyenlere inanmayın. AMD Ekran kartına sahipseniz; başlatı açıp çalıştırı açın (winkey + r) daha sonra şu yolu takip edin HKEY LOCAL MACHINE > System > CurrentControlSet > Control > Video > ardından karmaşık klasör isimlerine sahip dosyalar göreceksiniz, içerisinde UMD yazan bir klasör görürseniz tıklayın ve sağ tarafta açılan birçok ayar göreceksiniz, burada sağ tıklayıp Yeni > Yeni Dize Değeri deyin ve ismine "LodAdj" adını verin Değer Verisi Kısmına 1 ila 10 arasında bir sayı yaz, sayı ne kadar büyükse grafikler o kadar pattis olacaktır. Bu ayar tamamen AMD ekran kartının izin verdiği ve oyun sistemine zarar vermeyen bir uygulamadır gönül rahatlığıyla yapabilirsin. NVIDIA kullanıyorsanda YouTube üzerinden "CS:GO NVIDIA best performance settings" yazarak driverini oyun için görüntü kalitesini en iyi performans seviyesine getirebilirsin. İyi eğlenceler.

Peki bir şey soracağım. Bende o rastgele isimli klasörlerin 1.sini açınca 0000 ve 0001 adlı klasörlerin içerisinde UMD var, bu işlemi hangisine yapmalıyım? Yardım ederseniz çok mutlu olurum :)

Geri
Yukarı