CS:GO PC toplama

Bütçe
7500

barisoztrk

Femtopat
Daha fazla  
Sadece CS:GO oynamak için bir PC almak istiyorum, her şeyim hazır sadece kasa alacağım, monitörüm 144 Hz, bana sadece kasa önerisi lazım, CS:GO'da sabit 250FPS ve üstü almak istiyorum, fiyat çok absürt olmadığı sürece 7500 bin liraya kadar çıkabilirim, bu işten anlayan varsa yardımcı olursa sevinirim?

Yok tamamen kendim deneyimledim zaten. 200'den 140'a düşünce bile akıcılık bozuluyor. Monitörüm 75Hz. Hz= gözünüzün görebileceği maksimum FPS falan tamamen hikaye yani.

Ne deyim hocam tatlı hayaller size.

Ekran kartı bulursak güzel sistemler kurulabilir aslında. @Itechin.g bu insan gözü 3 FPS görüyor demek gibi bir şey bence :) Sayıyı örnek olarak verdim, doğrusu 25 idi sanırım.

Buraya 5500XT 4GB, 1650 Super bulabilirseniz güzel olur fakat stoklardan dolayı saçma fiyatlara satılıyorlar.

Aynen ben akıcı ve güzel bir oyun istiyorum, var mı bildiğiniz bir sistem acaba?
Şuna bakabilirsiniz ama kesinlikle özelleştir kısmından güç kaynağını değiştirin. Corsair modellerini seçebilirsiniz.
@Ardaaa11 hocam kötü bir öneri miydi?

Bu sistemi özelleştir kısmından R5 3600 8x2 16 GB RAM PowerColor RX 5600XT Kingston A400 480GB SSD şeklinde 6963 TL'ye denk gelir düşünebilirsiniz.

Geri
Yukarı