CS:GO ping çıkıyor

Mert357

Hectopat
Daha fazla  
CS de aynı internetle 40 50 ms alırken bu bir anda 80 90 hatta 110 lara kadar çıkmaya başladı internetimin indirme hızında bir değişiklik yada başka oyunlarda ping sorunu yaşamıyorum sadece csde yaşıyorum bunun sebebi ne olabilir Adsız.png

Son düzenleme:
CS de aynı internetle 40 50 ms alırken bu bir anda 80 90 hatta 110 lara kadar çıkmaya başladı interimin indirme hızında bir değişiklik yada başka oyunlarda ping sorunu yaşamıyorum sadece csde yaşıyorum bunun sebebi ne olabilirEki Görüntüle 827191
Sunucusu Türkiye'de yok ve siz uzaktaki sunucuya bağlanıyorsunuz ondan pinginiz çok oluyor. Ya da Faceit veya Popflash oynayın.

CS de aynı internetle 40 50 ms alırken bu bir anda 80 90 hatta 110 lara kadar çıkmaya başladı interimin indirme hızında bir değişiklik yada başka oyunlarda ping sorunu yaşamıyorum sadece csde yaşıyorum bunun sebebi ne olabilirEki Görüntüle 827191
Steam sunucuları Türkiye de olmadığı için pinginizin çıkması normal. Steam sunucuları ya da yaşadığınız bölgede bir yoğunluk olabilir.

Öncelikle böyle, bilgisayarına interneti ''Ethernet'' kablosu ile mi bağlıyorsun en önemli husus bu çünkü ''USB'' tarzı internet alıcısı ile bağlanırsan sabit ve düzgün bir internet kullanamazsın. Sürekli yüksek ping ve indirme hızında düşüş tarzı sorunlar ile karşı karşıya kalırsın. İkincisi internetini kullanırken herhangi birisi daha kullanıyor mu? Arkada açık bir indirme var mı? Farkında olmadan arkada belki de ''Epic Games veya Steam'' de indirme oluyor olabilir detaylı bir şekilde yazarsan yardımcı olabilirim. Fakat şuan yazılan çok üstün körü bir şey söylemek mümkün değil

Hocam kablo ile bağlanır mısınız internete.
kablo ile bağlı zaten
Steam sunucuları Türkiye de olmadığı için pinginizin çıkması normal. Steam sunucuları ya da yaşadığınız bölgede bir yoğunluk olabilir.
topluluk sunucularında da pingim yüksek eskiden 30 ms aldığım sunucuda 80 90 ms alıyorum
Öncelikle böyle, bilgisayarına interneti ''Ethernet'' kablosu ile mi bağlıyorsun en önemli husus bu çünkü ''USB'' tarzı internet alıcısı ile bağlanırsan sabit ve düzgün bir internet kullanamazsın. Sürekli yüksek ping ve indirme hızında düşüş tarzı sorunlar ile karşı karşıya kalırsın. İkincisi internetini kullanırken herhangi birisi daha kullanıyor mu? Arkada açık bir indirme var mı? Farkında olmadan arkada belki de ''Epic Games veya Steam'' de indirme oluyor olabilir detaylı bir şekilde yazarsan yardımcı olabilirim. Fakat şuan yazılan çok üstün körü bir şey söylemek mümkün değil
Ethernet kablosu kullanıyorum

Son düzenleme:
CS de aynı internetle 40 50 ms alırken bu bir anda 80 90 hatta 110 lara kadar çıkmaya başladı internetimin indirme hızında bir değişiklik yada başka oyunlarda ping sorunu yaşamıyorum sadece csde yaşıyorum bunun sebebi ne olabilirEki Görüntüle 827191
Modeme başkaları bağlanıyorsa normal.Örnek; pingin sabit 40 , kardeşin bilgisayardan ve ya telefondan bir video açtığı zaman,anlık 100 ping görebilirsin.3-4 saniye sonra tekrar 40'a düşer

Geri
Yukarı