CS:GO Ping sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar arkadaşlar. Daha düne kadar oyunu 40-50 arası ping değerleri ile oynarken bu sabahtan beri anlamadığım bir ping sorunu ortaya çıktı. Oyun içi değerlerde (TAB) ping değerlerim 90-100 olsa bile "net_graph" değerlerinde 300-400 arası değişiyor hatta anlık 1.000 bile oluyor. Aniden düşüyor 2-3 saniye durup tekrar artıyor haliyle oynayamıyorum. Neden olabilir bu sorun ? Herhangi bir telefondan, herhangi bir şey yüklemiyor yada indirmiyor. Arka planda da hiç bir şey indirmiyorum.

İyi akşamlar arkadaşlar. Daha düne kadar oyunu 40-50 arası ping değerleri ile oynarken bu sabahtan beri anlamadığım bir ping sorunu ortaya çıktı. Oyun içi değerlerde (Tab) ping değerlerim 90-100 olsa bile "net_graph" değerlerinde 300-400 arası değişiyor hatta anlık 1.000 bile oluyor. Aniden düşüyor 2-3 saniye durup tekrar artıyor haliyle oynayamıyorum. Neden olabilir bu sorun? Herhangi bir telefondan, herhangi bir şey yüklemiyor ya da indirmiyor. Arka planda da hiçbir şey indirmiyorum.

İnternetinizin markası nedir?

Ağınız Ethernet kablosu ile mi bağlı yoksa Wi-Fi üzerinden mi oynuyorsunuz?

Hocam Wi-Fi üzerinden bağlanıyorum. Modem hemen yan odada zaten. Onun dışında dediğim gibi, bu zamana kadar hiçbir sorun olmuyordu. Bu gün olmaya başladı. (Yaklaşıkl 2-3 saattir)

İnternetinizin markası nedir?

Türk Telekom hocam. 20Mbps indirme 5Mbps upload

Hocam Wi-Fi üzerinden bağlanıyorum. Modem hemen yan odada zaten. Onun dışında dediğim gibi, bu zamana kadar hiçbir sorun olmuyordu. Bu gün olmaya başladı. (Yaklaşıkl 2-3 saattir)

Türk Telekom hocam. 20Mbps indirme 5Mbps upload
Yüksek ihtimal wifi üzerinden bağlandığınız için ping sorunu yaşıyorsunuz.
En iyi deneyimi ethernet üzerinden alırsınız.

Türk Telekom hocam. 20Mbps indirme 5Mbps upload.

Bazen böyle sıkıntılar olabiliyor kısa süreli yarın bir daha test edebilirizsiniz.
Yarın geçmez ise Ethernet kablosu ile bağlarsanız belki düzelebilir.
Böyle sorunları olup Ethernet kablosu ile çözen çok kişi var.

9999999999999999999999999999999999999999999999999999 aynı konu olmasına rağmen ve araştırmayıp direk buraya yazmayın. Neyse hepimiz bir çözüm sunarız ve sorun biter diye düşünüyorum.

9999999999999999999999999999999999999999999999999999 aynı konu olmasına rağmen ve araştırmayıp direk buraya yazmayın. Neyse hepimiz bir çözüm sunarız ve sorun biter diye düşünüyorum.

Zaten burada yazan çoğu şeyi yaptım. Yaptıklarımdan bazılarını da konuya yazdım. DÜŞÜNMEDEN cevap atmayın lütfen. Demek ki şuan imkanım yok ethernet kablosu bağlayamıyorum değil mi ?

Zaten burada yazan çoğu şeyi yaptım. Yaptıklarımdan bazılarını da konuya yazdım. Düşünmeden cevap atmayın lütfen. Demek ki şu an imkanım yok Ethernet kablosu bağlayamıyorum değil mi?

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz belki sorun vs vardır.

Geri
Yukarı