CS:GO ping sorunu

Gamer31

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi arkadaşlar bu bildiğiniz gibi değil...
Ben Profesyonal bir Cs:Go oyuncusu olma yolundayım, bu Ping eskiden, eski internetimde:1000-2000 civarıydı. Sinir krizi geçirip masayı falan dağıtmıştım. Evde 4 kişi kullanırdık interneti. Sonra 3'e indirdik kullanımı ve gittim 500 Tl'ye kıyıp yeni modem ve sinyal güçlendiricisi aldım... Bi zevkimiz var şurada o da tam olsun diye... İnternetimin şu andaki hızı: 144mb/s Ama hala çok LAG olmakta girdiğim rekabetçi sunucularda... Net_Graph 1 komutuyla Pingime bakıyorum, 89 eskisine göre çok iyi oynayabilirim gibi geliyor zaten milletinkide 60-70.... Ama 89 sabit değil. Sabit olsa problem kalmayacak. 89'dan 70'e bile inse oyunda lag oluyor. Sinir bozucu derecede... Çok hızlı inip çıkıyor. Fakat hep 60-80 arası... Ama değiş hızı hızlı... Bi yardım edin. Ben bu modemi parçalamadan önce...

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi çok uzun süre açık tutuyorsanız bu durum olabilir. Modemi kapatıp fişini çekin ve bir kaç saat bekletin. Ya da birisi indirme yapıyor olabilir ki bu da bütün hızı kendisini kullandığı ve sizin giremeyeceğiniz anlamına geliyor. Indirme varsa sınırlayarak kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı