CS:GO Prime almadan online oynanabilir mi?

TarihciBey

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran:1050Ti İşlemci:Ryzen 5 1600 8x2 Ram:3200Mhz
Steam'de CS:GO orijinal ancak yani Online değil sanirim skin alamiyorsun falan 280TL ödemek gerekiyor sanirim.

Prime alırsanız prime alanlarla eşleşirsiniz ve rankınız olur. Karşınıza hile vs daha az gelir.
Prime almazsanız yine istediğiniz gibi oynayabilirsiniz ama rankiniz olmaz ve karşınıza çok hile gelir.

Skin de alabiliyorsun rekabetçi de girebiliyorsun sadece sizi bir ranka atmıyor ve diğer seçkin olmayan oyuncularla oynuyorsun. Yani derecesiz rekabetçi maç giriyor gibi düşün.

Hocam oyun aksiyonlu olmazsa niye indireyimki?

Uzun müddet oynuycağınızı düşünüyorsanız prime alın. Düşürdüğünüz kasalar, skinlerle zaten parası çıkıyor üstüne kâra geçiyorsunuz.

Steam'de CS:GO orijinal ancak yani Online değil sanirim skin alamiyorsun falan 280TL ödemek gerekiyor sanirim.

Oynayabilirsin. Skin de alabilirsin. Ancak şöyle bir şey var bence satın al derim çünkü eğer satın almazsan drop düsüremessin. Haftada bir ilk level atlayışında sana bir kasa ve bir skin ya da grafiti veriyor. Kasa da 10TL ile 50TL arasında oluyor. (genellikle böyle yoksa %1 ihtimalle 1000TL'lik kasa da düşürebiliyorsun) eğer çok şanlıysan iki kasa birden düsürebilirsin. Yani eninde sonunda kendi parasını çıkarabilecek bir oyun. Ben 2 ay önce aldım şu anda kendi parasını çıkardı bile. CS'den gelen para ile Rust alacağım. Eğer Prime statüsü almazsan çok hile geliyor ve rank kasmayınca da eğlencesi olmuyor. Prime hesap alınca da sıfır hile miss gibi.

Oynayabilirsin. Skin de alabilirsin. Ancak şöyle bir şey var bence satın al derim çünkü eğer satın almazsan drop düsüremessin. Haftada bir ilk level atlayışında sana bir kasa ve bir skin ya da grafiti veriyor. Kasa da 10TL ile 50TL arasında oluyor. (genellikle böyle yoksa %1 ihtimalle 1000TL'lik kasa da düşürebiliyorsun) eğer çok şanlıysan iki kasa birden düsürebilirsin. Yani eninde sonunda kendi parasını çıkarabilecek bir oyun. Ben 2 ay önce aldım şu anda kendi parasını çıkardı bile. CS'den gelen para ile Rust alacağım. Eğer Prime statüsü almazsan çok hile geliyor ve rank kasmayınca da eğlencesi olmuyor. Prime hesap alınca da sıfır hile miss gibi.

Kasalari nereden satabiliyoruz peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı